{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Alışılmışın Çok Ötesinde

Yaptıkları her işle, duruşları ve stilleriyle alışılmışın çok ötesine geçen üç kreatif isim var karşımızda: Ahu Yağtu, Irmak Kazuk, Zeynep Üner. Sinemadan modaya, televizyondan spora farklı alanlardaki üretimleriyle ‘Sıradan’ tanımını alt üst ederken hayattaki seçimleriyle de bu oyunu kendi kurallarına göre oynamak istediklerini bize gösteriyorlar. M&S Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonu da bu meydan okumanın bir parçası onlar için.
#AlışılmışınÇokÖtesinde #MyMarks

THE ULTIMATE GUIDE TO WOMEN’S JEANS

From wide-leg to skinnies, straight-leg to flared styles, we reveal the hottest jeans of the season – and how to wear them

Ahu Yağtu
Oyuncu

Ahu Yağtu
Oyuncu

“Bir çekim alanı yaratıyor sıradan olmayan insanlar kendilerine… Bir yere girdikleri ilk anda fark ettiriyorlar kendilerini. Başarılı olmaları da gerekmiyor, her şekilde onların hikayeleri çok daha ilgi çekici ve merak uyandırıcı.’’ Kamera önünde veya sahnede, pek çok farklı karakteri üzerine geçiren Ahu Yağtu, ‘gerçek’ hayatta ise sahici ve özgün duruşuyla o bahsettiği sıradan olmayan insanlardan biri aslında. M&S Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonu ile de ters köşe yapmanın ne kadar heyecan verici olduğunu gösteriyor ve bizi de alışılmışın ötesine geçmeye davet ediyor.

Irmak Kazuk
Spor İçerikleri Üreticisi

Irmak Kazuk
Spor İçerikleri Üreticisi

“İşin sırrı biraz kendini tanımaktan geçiyor. Neleri seviyorsun? Neler yapmaktan mutlu oluyorsun? Seni neler besliyor? Ya da tam tersi…“ Spor dünyasının hareketli dinamikleri içerisine kendi sesini ve yorumunu katmış isimlerden biri Irmak Kazuk. Onun için sıra dışı olmanın formülü ise özgür ve özgün olmaktan geçiyor. M&S Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonu ile hızın ve hareketin bir parçası olmaya devam ederken rutini kırarak tercihini de farklıdan yana yapıyor.

Zeynep Üner
Yayıncı

Zeynep Üner
Yayıncı

‘‘Kendine ve dünyaya objektif bakabilen herkes bence sıra dışı…’’ Günlük hayatı, yaptıkları ve giydikleri üzerinden moda ile stil arasındaki o büyük ayrımı görünür kılıyor Zeynep Üner. Trendlerin gelip geçiciliğine kapılmadan, kendine has bir duruş yaratabilmesi de buradan geçiyor. Moda yayıncılığının en özgün yaratıcıları arasında öne çıkan, durup dinlenmeden üreten ve kendini sürekli yenileyen bir isimden bahsediyoruz. M&S Sonbahar-Kış 2021 koleksiyonundan parçalar eşliğinde yine kendi kurallarını sunuyor bize. Onun için sıradanlığa ne yer var ne de zaman.
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.