{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

SOSYAL SORUMLULUK

Türkiye’nin geleceği için önce insana yatırım ...


Topluma ve bireye hizmet amacıyla oluşturdukları kurumlarla bugüne kadar eğitim, sağlık ve kültür alanında yatırımlar gerçekleştiren Özyeğin Ailesi, çalışmalarını son dönemlerde özellikle eğitim üzerinde yoğunlaştırmış bulunuyor. Özyeğin Sosyal Yatırımları, toplumu oluşturan bireylerin potansiyellerini en üst noktaya taşımalarını sağlayacak, yaşam kalitelerini yükseltecek, erken yaşlarda başlayan ve üniversite eğitimine kadar uzanan geniş bir çerçevede ele alınan çalışmalarla ülkemizin toplumsal ve ekonomik gelişimine katkıda bulunmayı hedefliyor.
AÇEV Okuyan Bir Gelecek Hüsnü Özyeğin Vakfı Özyeğin Üniversitesi
1993'den beri

Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV)

Her çocuğun erken yaşlardan itibaren desteklenmesi için!

Hayat boyu eğitim ...

AÇEV bilimsel temellere dayalı eğitim programları ve araştırma çalışmaları ile Türkiye’de erken çocukluk ve aile eğitimleri yanı sıra okuryazarlık ve kadın güçlendirme alanlarında uyguladığı yüz yüze eğitimleri aracılığıyla 755.000'den fazla ihtiyaç sahibi bireye eğitim hizmetleri sağladı. 9000'den fazla öğretmen ve gönüllüye eğitim verdi. AÇEV, bir yandan da ihtiyacı olan her kesime ulaşabilmek amacıyla daha yaygın olarak uygulanabilecek yeni eğitim modelleri geliştiriyor. Bugüne kadar televizyon, radyo, web ve mobil iletişim araçlarını kullanarak uyguladığı eğitim programları ile Türkiye genelinde 7 milyon kişiye ulaştı. Ayrıca, son yıllarda uzmanlık alanlarını kapsayan konularda aktif destek kampanyaları yürüttü. Özellikle “7 Çok Geç!” Kampanyası ile Türkiye genelinde okul öncesi yaştaki milyonlarca çocuğun erken çocukluk eğitimine erişiminin artmasına önemli bir katkı sağladı.

Herkese eşit fırsat ...

AÇEV sadece Türkiye’de değil uluslararası alanlarda da geliştirdiği işbirlikleri ile erken çocukluk ve yetişkin eğitimi politikalarının geliştirilmesinde aktif rol alıyor. Bugüne kadar Avrupa ve Orta Doğu’da 12 farklı ülkede AÇEV programlarının uygulanmasına destek verdi. Paydaşlarının da katkısıyla AÇEV okul öncesi eğitimin ülkemizde yaygınlaşması, ailelerin eğitim yoluyla desteklenmesi ve kadınların güçlenmesi için çalışıyor. Hedef; hayata başlarken eğitimde eşit fırsata sahip, mutlu çocuklar yetiştirmek ve daha sağlıklı bir toplumun temellerini atmak ...

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.