{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "T33003259F", "name": "2\u0027li Plunge Sütyen Seti", "price": "169,99", "brand": "MNS", "position": 1, "sku": "5645591785", "variant": "BLACK/BEIGE", "category": "", "dimension14": "T33003259FYL", "dimension15": "5645591785", "dimension16": " 349,95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "30F", "dimension30": "330080" }, { "product_id": "T33008094A", "name": "Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen", "price": "249,95", "brand": "MNS", "position": 2, "sku": "5643845969", "variant": "ALMOND", "category": "", "dimension14": "T33008094AAX", "dimension15": "5643845969", "dimension16": " 249,95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "36D", "dimension30": "270916" }, { "product_id": "T33008094A", "name": "Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen", "price": "249,95", "brand": "MNS", "position": 3, "sku": "5642185106", "variant": "BLACK", "category": "", "dimension14": "T33008094AY0", "dimension15": "5642185106", "dimension16": " 249,95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "36C", "dimension30": "133730" } ] } } }
Kadın Bej Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen Kadın Bej Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen

Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen

249,95 TL
Sezon sütyenlerinde 40 TL az öde
 Siyah Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen  Siyah Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen

Toparlayıcı Balensiz Full Cup Sütyen

249,95 TL
Sezon sütyenlerinde 40 TL az öde

Büyük Beden Sütyen

Moda söz konusu olunca rahatlığın ve estetik detayların kusursuz bir dengesine sahip olmanız gerekir. Tıpkı dış giyim ürünlerinde olduğu gibi, iç giyimde de vücudunuzu daha iyi gösteren ve rahat hissettiren tasarımları tercih etmeniz önemli. Marks & Spencer, geniş kapsamlı iç giyim koleksiyonunda her çeşit vücut tipine sahip kadına uygun sütyen modelleri sunar. Büyük beden sütyen koleksiyonu, tıpkı küçük bedenlerde olduğu gibi, dantel, saten veya pamuk gibi çeşitli malzemelerden üretilir. Büyük beden sütyen modelleri arasından seçim yaparken tasarıma her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekir. Doğru uyumu ve kalıbı bulmanız için bralet, demi-cup, destekleyici, dolgulu ve straplez gibi çeşitli modellerden oluşan Marks & Spencer büyük beden sütyen koleksiyonuna göz atabilirsiniz. Hemen şimdi, en uygun büyük beden fiyatları ile alışverişin keyfini çıkarın!

Büyük Beden Sütyen Modelleri Nelerdir?

Marks & Spencer büyük beden sütyen koleksiyonu, ihtiyacınız olan tüm konforu, desteği ve cazibeyi sunmak için tasarlanır. Push-up modellerden yer çekimine meydan okuyan askısız sütyenlere kadar mükemmel uyum sağlayan seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Marks & Spencer büyük beden sütyenler, kusursuz olmakla kalmaz aynı zamanda kendinizi harika hissetmenizi de sağlar. Temel günlük stillerden fantazi modellere kadar aradığınız tüm ürünleri Marks & Spencer kalitesiyle keşfedin!

  • Sırtı Açık Sütyen Modelleri: Yaz aylarında veya özel günlerde sırtınızı açıkta bırakan kıyafetler tercih ettiğiniz zaman sütyeninizin görünmesini istemezsiniz. Sırtı tamamen açık veya askılı kıyafetler için özel olarak tasarlanan kadın büyük beden sütyenler, rahat ve cazibeli hissettirdiği için pek çok kişinin favorileri arasında yer alır. Nude, beyaz ve siyah gibi klasik tonlar, pek çok kıyafetle uyum sağladığı için iç çamaşırı çekmecenizin kurtarıcılarından olabilir.
  • Straplez Sütyen Modelleri: Büyük beden kadınların straplez sütyen içerisinde de konforlu ve destekleyici hissetmeleri mümkün. Marks & Spencer’ın özel büyük beden sütyen modellerinin bazılarının askıları opsiyonel olarak çıkarılabilir.
  • Balkonet Sütyen Modelleri: Kadın büyük beden sütyen modelleri söz konusu olunca akla ilk gelen seçenekler arasında balkonet modeller yer alır. Büyük bedenli kadınlara ihtiyaçları olan destek, toplayıcılık ve kaldırma özelliği sunan balkonet sütyen modelleri, dantelli, pamuk veya saten gibi kumaşlardan üretilir. Büyük beden toparlayıcı sütyen çeşitlerini, iç çamaşırı çekmecenize yedekleyerek günün her anı konforlu ve rahat olmanın tadını çıkarın.
  • Fantazi Sütyen Modeller: Marks & Spencer, iç çamaşırlarında sunduğu eşsiz estetik ve tasarım anlayışını kadın büyük beden sütyen modellerinde de korur. Göz alıcı Fransız danteller ve kusursuz satenlerden oluşan kadın sütyenler koleksiyonunda, özel günlerde tercih edebileceğiniz büyük beden sütyen takımı modelleri yer alır. Klasik kesimden tanga ve Brazilian modellere kadar çeşitli külotlarla takım halinde sunulan fantazi sütyen modellerini keşfederek kendinizi daha cazibeli ve feminen hissetmenin keyfini çıkarın.

Büyük Beden Sütyen Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Marks & Spencer, kıvrımlı vücut hatlarına sahip kadınların kendilerini özel ve rahat hissetmeleri için birbirinden şık ve iddialı büyük beden sütyen seçenekleri sunar. Küçük beden ürünlerin hakim olduğu iç çamaşırı dünyasına, tasarımı ve fonksiyonelliği ile fark yaratan seçenekler sunan Marks & Spencer, sıkıcı iç çamaşırlarına mahkum olmanıza engel olur. Sizin için en doğru, rahat ve güven artırıcı kadın büyük beden sütyen modellerini keşfedebilmek için birkaç ipucunu takip etmeniz yeterli.

Desteği Önceliklendirin

Sütyen ve iç çamaşırı seçimi söz konusu olunca ilk önce göz önünde bulundurmanız gereken kriter, destekleyicilik olmalı. Seçtiniz model kıvrımlarınız için yeterli desteği sunmazsa silüetinizin daha iyi görünmesini sağlayamazsınız. Doğru destekleyicilik özelliğine sahip ürünleri satın alırsanız kendinizi daha güvenli ve konforlu hissetmeniz ise kaçınılmazdır. Sütyenleriniz için ihtiyacınız olan destek miktarı, göğsünüzün boyutuna, büyüklüğüne ve satın aldığınız parçada ne kadar hareket etmeyi planladığınız gibi birçok faktöre bağlıdır. Günlük kullanım için bir sütyen alırken göğüslerinizi güvenli bir şekilde yukarıda tutacak ve yürürken zıplamayı ve rahatsızlığı en aza indirecek destekleyici bir sütyen seçmek çok önemlidir. Büyük beden kadınların çoğu için bu, destekleyici veya dolgulu cup’lar, balenli tasarımlar ve ayarlanabilir kayışlar anlamına gelir.

Doğru Uyumu Bulun

İçerisinde rahat ve güvenli hissetmeniz için vücudunuza tam uyum sağlayan beden ölçülerini seçmeniz gerekir. Marks & Spencer, büyük beden sütyenler için yol gösterici olması adına detaylı bir ölçü tablosu sunar. Göğüs ölçünüzü alırken tablodaki yönergeleri takip ederek en doğru sonuçları elde edebilirsiniz. B, C, D, E ve DD cup gibi çeşitli ölçülere karşılık gelen bedenleri belirleyerek tam uyumu yakalayabilirsiniz. Büyük beden sütyenlerde doğru uyumu yakalamak, diğer iç çamaşırı seçeneklerinden daha önemlidir. İlk defa sütyen satın almaya karar vermeniz halinde Marks & Spencer’ın deneyimli ekibinden destek alabilirsiniz.

Silüetinizi Şekillendirin

Marks & Spencer’ın kadın büyük beden sütyen modelleri, konfor sunmasının yanı sıra vücudunuzun şeklinin daha iyi görünmesi için tasarlanır. İnce bir kum saati figürüne sahip gibi görünmeniz için özel teknik ve kumaşlarla tasarlanan kadın büyük beden sütyen modelleri, her türlü kıyafet içerisinde illüzyon etkisi oluşturur. Kıvrımlı bir bel veya daha dik göğüslere sahip olmanızı sağlayan iç çamaşırları, kıyafetlerinizin ve silüetinizin daha iyi görünmesine destek verir. Hangi vücut tipi, şekli veya boyutunda olduğunuz fark etmeksizin Marks & Spencer, tüm tasarımlarında kendinizi daha iyi ve güvenli hissetmenizi amaçlar. Her sezon yenilenen iç giyim koleksiyonumuzdaki birbirinden şık sütyenler ve külotlar sayesinde daha cazibeli ve iddialı silüetler elde edebilirsiniz.

Hemen şimdi, Fransız dantellerden destekleyici balkonet sütyenlere kadar aradığınız tüm kadın büyük beden sütyen modellerini Marks & Spencer kalitesiyle satın alın!

Başa Dön
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

​Marka Mağazacılık A.Ş. Üyelik Sözleşmesi

İş bu Sözleşme, şirket merkezi Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Emaar Square, F Blok No:82 F/10 Üsküdar/İstanbul/Türkiye /İstanbul adresinde mukim Marka Mağazacılık Anonim Şirketi (“Marka”) ile Müşteri Memnuniyet Programı üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

Üye, ad, soyad, cep telefonu numarası, adres, e-mail, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim izin bilgilerinden oluşan formun doldurulması sonrasında kayıt işlemi, elektronik ortamda gönderilen şifrenin ibrazı ile tamamlandığı andan itibaren işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Üyeliğin gerçekleşebilmesi için, cep telefonu numarası ile kayıt yapılması zorunludur. Üyeliğin sunduğu avantajlar, cep telefonu bilgisinin ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Sözleşme, üyelik şartlarını, gizlilik kurallarını, ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili bilgilendirmeleri içermektedir.

Üyelik Program şartları/ Koşulları;

1. Mülkiyeti Marka’ya ait olan Müşteri Memnuniyet Programı, üyelerine; Türkiye’de Marka tarafından temsil edilen Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarından ürün alımında, genel ve özel kampanyalarda, promosyonlarda, tanıtımlarda, puan kazandırmalarda, hediye çeki veya hediye verilmesinde, indirimlerde çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla Marka Mağazacılık A.Ş. markalarının ortak üyelik programı olarak düzenlenmiştir.

2.    Program üyeliği hamiline düzenlenmiştir.
3.    Marka; telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, e-posta, SMS, mektup, internet vb. kanallarla yapılacak genel veya özel avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunmak amacına yönelik olarak programa üye olan müşterilere onay vermeleri halinde belirlenen vasıtalarla temasa geçer.
4.    Programa üye olanlara; pazarlama, reklam, bilgilendirme, indirim, tanıtım yapılması ve benzeri amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesi ve bu bilgileri elektronik iletilerin gönderimini yapan 3.kişilerle ve Marka’nın iş ortakları ile paylaşılması amacıyla açıkça onayları talep edilmektedir. Bu onay talebine olumlu yanıt verilmesi halinde, yine üyelerin onayına göre taraflara e-posta ve/veya kısa mesaj (sms) olarak ticari elektronik iletiler gönderilmektedir. Üyeler diledikleri zaman bu e-postaları ya da kısa mesajları almamak için bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir veya taraflarına gönderilmiş olan e-postaların altında bulunan linke tıklayarak ya da kısa mesajların alt kısmında bulunan reddetme prosedürünü izleyerek bilgilendirme listesinden çıkabilirler.
5.    Birden fazla üyeliğe sahip olunması durumunda bu üyeliklerin sağladığı avantajlar, sadece bir üyelik için kullanılabilir, üyeliklerin avantajları toplanarak kullanılamaz.
6.    Marka tarafından sağlanan haklar, üyelik bilgilerinin eksiksiz, doğru ve güncel olması ve üyeliğin aktif olarak kullanılması ile mümkündür. Marka, bilgilerdeki eksiklik, hata veya benzer nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda program üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
7.    Marka, belirli sürelerde kullanılmayan puanları sıfırlama/silme hakkına sahiptir. Ayrıca puanlar her yıl aksi belirtilmediği sürece 1 Ocak akşamı ve/veya 1 Temmuz akşamı silinir. Marka herhangi bir bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirme: Puan Silme İşlemleri yapılırken 1 Ocak – 30 Haziran arası kazanılan puanlar bir sonraki yıl 1 Ocak akşamı, 1 Temmuz – 31 Aralık arası kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 1 Temmuz akşamı silinir
8.    Üyeler, programın sağlamış olduğu üyelik imkanlarından faydalanabilmek için istenen bilgileri tam ve doğru olarak vermek ve herhangi bir değişiklik durumunda zamanında bildirim yapmak zorundadır.
9.    Marka dilediğinde bu üyeliği, bir banka, finansman kuruluşu v.b. ve Marka Mağazacılık A.Ş. ve Fiba Holding A.Ş., Fina Holding A.Ş. ve Grup şirketleri ve ortakları, iştiraklerine, iştirakçilerine, Marks & Spencer p.l.c şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.
10.    Üye’nin kazanacağı, genel, özel kampanya , promosyon , puan, hediye çeki veya hediye, indirim gibi haklar ve kullanım şartları, Marka tarafından tek yanlı belirlenir. Burada belirtilen haklar ile ilgili tarafar arasında çıkabilecek ihtilaflarda Marka’nın kayıtları esas alınacaktır. Marka bu hakları istediği şekilde düzenleme, değiştirme ve geri alma hakkına sahiptir. Bu düzenleme, degisiklikler veya geri alma Marka tarafından uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlara tabidir.
11.    Kazanılan hakların kullanımı, üyeliğin mağazada güncel cep telefon numarası ile kayıt yapılması ve alışverişlerde üyeliğe kayıtlı olan cep telefonu numarasının ibraz edilmesiyle mümkündür.
12.    Alışverişe konu ürünlerin iadesinde, iade edilen ürün dolayısıyla Üye’ye verilen haklar geri alınır.
13.    Marka üyeliği, TC yasalarına uygun olarak telekomünikasyon hizmeti verme izni ve yetkisine sahip operatörler aracılığı ile temin edilen, kendi adına kayıt edilmiş cep telefon numarasına sahip ve Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerlidir.
14.    Üyelikte biriken puanlar veya ekstra haklar nakde çevrilemez; Başkasına devredilemez veya nakit yerine kullanılamaz.
15.    Üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası hiçbir koşul altında değiştirilemez, güncellenemez. Üyenin cep telefonu numarası değiştiğinde, mevcut üyeliğinde kayıtlı bulunan cep telefonu numarası değiştirilemez, güncellenemez. Üye daha önce üyelik kaydı oluşturmadığı bu telefon numarası ile yeni bir üyelik oluşturması gerekir. Üyenin eski cep telefon numarası üzerinden oluşturulan üyeliğinden kazanılan hakları, yeni üyeliğe devir edilemez.
16.    Marka, üyelerin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti etmez.
17.    5TL ve üzerindeki değere denk gelen puanlar, Marka A.Ş. Mağazalarında üyenin sistemde bulunan cep telefonuna gönderilen şifrenin kasada kabul edilmesi ile harcanabilir. Kimlik ibrazı veya farklı yollar ile üyenin sahip olduğu 5TL ve üzerine denk gelen puanlar kullanılamaz. 5TL ve altı olan puanlar telefon numarası ibrazı ile kullanılabilir; üyenin cep telefonuna 5TL ve altına denk gelen puanların kullanımı için şifre gönderilmez. Kullanılan puanlardan Marka Mağazacılık A.Ş sorumlu değildir.
18.    Üyenin, Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarında yaptığı puan kazanım/kullanım işlem hareketleri ortak puan hesabında yansır.
19.    Üyeliğin, Üye tarafından elektronik ortamda gönderilen şifre ile sonlandırılması ile üye yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
20.    Puan bilgilerini Türkiye’de Marka’ya ait Marks & Spencer, Gap ve Banana Republic mağazalarından ve ilgili markaların mobil aplikasyonlarında üye girişi yaparak öğrenmek mümkündür.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

“Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da “Üye” olma aşamasında talep edilen ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri; yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle sms, e-posta, site içi bilgilendirmeler ve benzeri yöntemlerle, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetleri, araştırma, pazarlama faaliyetleri ve istatistikî analizler yapmak amacıyla veya gerektiğinde “Üye” ile temas kurmak için kullanabilir. Yine yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle kişisel veriler aynı zamanda Marka Mağazacılık A.Ş.'nin süreçlerini iyileştirme amaçlı araştırmalar yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları yapmak için Marka Mağazacılık A.Ş.'nin işbirliği içinde olduğu yurt içi ve yurt dışında mukim firmalara aktarılabilir, bu firmalar tarafından işlenebilir ve kullanılabilir.

Diğer Hususlar;

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İşbu Sözleşmenin yorum ve uygulanmasından doğacak ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğu taraflarca kabul edilmiştir.