{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

Filtreler
Tüm Filtreler
0 Ürün
Kriterleriniz sonucunda ürün bulunamamıştır. Filtre kriterlerinizi temizleyerek tekrar deneyiniz.

Tüm Filtreleri Temizle

Kız Çocuk Plaj Giyim Modelleri

Yaz sezonunun açılması ile birlikte tatil hazırlıkları da başlıyor. Kız çocukları, hazırlıkların başlamasıyla çıkılan tatil alışverişinde, kendilerini birbirinden güzel elbiselerin, cıvıl cıvıl mayo ve bikinilerin, fırfırlı eteklerin renkli dünyasında buluyor; plaj giyim, mayo ve bikini alışverişlerini yaparken oldukça eğlenceli zaman geçiriyorlar. Plaj alışverişi denince, epey geniş bir yelpaze kız çocuklarını bekliyor. Bikiniden mayoya, havlu elbiselerden çeşitli plaj giyim modellerine, şapkadan çantaya kadar birbirinden renkli ve stil sahibi kıyafetler ve aksesuarlar raflardaki yerini alıyor. Peki, kız çocuklar için plaj alışverişi yaparken nelere dikkat etmeniz gerekiyor? İşte, kız çocukları için plaj giyim alışverişi püf noktaları...

Kız Çocuk Mayo Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Rengarenk hazırlanmış kız çocuk mayo modelleri arasında her zevki hitap eden bir model bulmak mümkün. Çocuğunuz da birbirinden güzel ve eğlenceli modeller arasında karar vermekte zorlanabilir. Desen seçimini çocuğunuza bıraksanız da, anne ve baba olarak dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunuyor. 

 • Kız çocuk mayo modelleri arasında seçim yaparken dikkat etmeniz gereken konuların başında, ürünün kumaşında bulunan kimyasal maddeler geliyor. Bu tür kimyasal maddeler çocuğunuzun cildinize zarar vereceği gibi, deniz, güneş ve havuz da çocuğunuzun mayosunun hızlı bir şekilde bozulmasına neden olacaktır. Bu nedenle çocuğunuza mayo alırken kumaşının kaliteli olmasına özen göstermelisiniz. 
 • Anne ve babalar, gelişim çağındaki çocuklarına kıyafet satın alırken genellikle bir beden büyük alma eğilimindedir. Çünkü çocukları hızlı bir büyüme evresinde olduğu için, alınan kıyafetlerin kısa bir süre sonra küçük ya da kısa geleceğini düşünürler. Ancak bu durum mayo satın alırken doğru bir davranış biçimi değildir. Çünkü hem güneş hem de deniz ve havuz ortamı mayoya zamanla zarar verir. Bu durum mayonun esnemesine yol açar. Çocuğunuza, bedenine büyük gelen bir mayo alırsanız, zamanla daha da esneyeceği için, üzerinde tahmin ettiğinizden de daha büyük durmasına neden olacaktır. Üstelik alacağınız mayo, çocuğunuzun üzerine tam olarak oturmayacağından, bol gelen bölgelerden giren güneş ışınları çocuğunuzun cildine zarar verecektir.
 • Kumaşın hızlı kuruyan türde olması özellikle mayolar için büyük bir avantaj sağlar. Denizden veya havuzdan çıktıktan sonra çocuğunuzun mayosunu değiştirme imkanınız yoksa, hızlı kuruyan kumaşa sahip bir mayo tercih etmeniz ıslak mayoyla uzun süre oturmasını engellemesi açısından daha sağlıklı bir yol olacaktır.
 • Tüm bunlara ek olarak, kalın dikişli bir mayo tercih ederseniz, çocuğunuz yüzerken dikişleri tenine batabilir ve tahriş ederek rahatsız olmasına yol açabilir. Mayoların ağ kısımlarındaki dikişlerine de dikkat etmek gerekir. Ağsız ve kalın dikişli mayolar, çocuğunuzun rahat yüzmesi açısından büyük bir engel yaratacaktır. Bu sorunları ortadan kaldırmak adına likra oranı yüksek, esnek mayoları tercih etmeniz yararlı olacaktır. 

Kız Çocuk Bikini Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Çocukların cildi, yetişkinlerin cildine kıyasla daha ince bir yapıya sahiptir. Bu durum onların güneş ışınlarından daha çok etkilenmelerine neden olur. Hal böyle olunca, çocuk bikini modelleri seçiminde güneşi itebilen kumaşları tercih etmelisiniz. Eğer kız çocuk bikini satın almayı planlıyorsanız, çocuğunuzun bu bikiniyi giydiği zamanlarda, cildinin daha çok güneşe maruz kalacağını ön görerek yüksek koruma faktörlü güneş kremlerini kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Eğer çocuğunuz, alacağınız bikiniyi havuzda kullanacaksa klora dayanıklı kumaşlara yönelmenizde fayda olacaktır. Klora dayanıksız bir bikini aldığınız takdirde hızlı bir şekilde rengi solabilir ve yıpranabilir. 

Birbirinden çeşitli bikini modelleri arasında seçim yaparken askılarına da dikkat etmeniz çocuğunuzun yararına olacaktır. Bikinilerde çok çeşitli askı modelleri vardır. Bunları düz askılar, çapraz askılar, fırfırlı askılar, kalın askılar ve askısız modeller olarak sıralayabiliriz. Bikininin askılarını oluşturan iplerin çocuğunuzun hassas cildine zarar vermeyecek ve esnek bir yapıda olması önemlidir. Aksi takdirde çocuğunuzun cildinin kızarmasına ya da tahriş olmasına sebep olabilir.

Bebeklere bikini alırken ise daha da dikkatli olmak gerekir. Bebeğinizin üç yaşına kadar bağışıklık sistemi henüz tam olarak gelişmemiş olacağı için, organik kumaşlardan üretilmiş bikinileri tercih etmeniz önemlidir. Çünkü üzerine giydiği her türlü elbise, mayo ve bikiniyi cildi emme eğiliminde olduğu için, bu kumaşların sağlıklı ve doğal olması büyük önem taşır. 

Hem bikiniler hem de mayolar için üzerinde durulması gereken bir konu da, bebeklerinize giydireceğiniz ürünlerin üzerinde düğme, pul ve boncuk gibi süslemelerin olmamasıdır. Her ne kadar bu tür süslemelere sahip giysiler göz alıcı ve albenili olsa dahi, bu tür aksesuarlar bebeğinizin bir anda ilgisini çekebilir ve siz farkında olmadan kopan bir tane aksesuarı ağzına götürerek yutabilir. Bu nedenle bebeğinize satın alacağınız bikini, mayo ve plaj giyim ürünlerinde düğme, pul, boncuk gibi taneli süslemeler olmamasına dikkat etmelisiniz. 

Kız Çocuk Plaj Giyim Ürünleri Nelerdir?

 • Kız çocuk mayo
 • Kız çocuk bikini
 • Şapka ve aksesuarlar
 • Şort, elbise ve etek
 • Deniz patiği
 • Plaj terliği
 • Kız çocuk plaj elbisesi
 • Kız çocuk havlu elbise

Kız çocuğunuzla plaja giderken mayosu ya da bikinisinin üzerine giymesi için bir plaj elbisesi alabilirsiniz. Bu elbiseler, pamuklu ve vücudunu sarmayan yazlık kumaşlardan olabileceği gibi, kapüşonlu ve havlu türü elbiselerden de tercih edilebilir. Dilerseniz çocuğunuza, elbise yerine şort veya eteğin üzerine askılı bir üst de giydirebilirsiniz. Denize girerken deniz patikleri, sıcak kumlarda dolaşırken de plaj terliğini tercih edebilirsiniz. Çocuğunuzu güneşten korumak için mutlaka şapkasını da yanınıza almayı ihmal etmemelisiniz. Ailece çıkılacak bir tatil için en uygun alışverişin adresi olan Marks & Spencer'da siz de aradığınız tüm ürünleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Kız çocuk mayo fiyatları ve kız çocuk bikini fiyatları seçenekleri arasından vakit kaybetmeden seçiminizi yapabilirsiniz. Dilerseniz birbirinden şık kız çocuk pijama takımı modellerine de göz atabilirsiniz.

Başa Dön
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

​Marka Mağazacılık A.Ş. Üyelik Sözleşmesi

İş bu Sözleşme, şirket merkezi Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Emaar Square, F Blok No:82 F/10 Üsküdar/İstanbul/Türkiye /İstanbul adresinde mukim Marka Mağazacılık Anonim Şirketi (“Marka”) ile Müşteri Memnuniyet Programı üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

Üye, ad, soyad, cep telefonu numarası, adres, e-mail, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim izin bilgilerinden oluşan formun doldurulması sonrasında kayıt işlemi, elektronik ortamda gönderilen şifrenin ibrazı ile tamamlandığı andan itibaren işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Üyeliğin gerçekleşebilmesi için, cep telefonu numarası ile kayıt yapılması zorunludur. Üyeliğin sunduğu avantajlar, cep telefonu bilgisinin ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Sözleşme, üyelik şartlarını, gizlilik kurallarını, ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili bilgilendirmeleri içermektedir.

Üyelik Program şartları/ Koşulları;

1. Mülkiyeti Marka’ya ait olan Müşteri Memnuniyet Programı, üyelerine; Türkiye’de Marka tarafından temsil edilen Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarından ürün alımında, genel ve özel kampanyalarda, promosyonlarda, tanıtımlarda, puan kazandırmalarda, hediye çeki veya hediye verilmesinde, indirimlerde çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla Marka Mağazacılık A.Ş. markalarının ortak üyelik programı olarak düzenlenmiştir.

2.    Program üyeliği hamiline düzenlenmiştir.
3.    Marka; telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, e-posta, SMS, mektup, internet vb. kanallarla yapılacak genel veya özel avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunmak amacına yönelik olarak programa üye olan müşterilere onay vermeleri halinde belirlenen vasıtalarla temasa geçer.
4.    Programa üye olanlara; pazarlama, reklam, bilgilendirme, indirim, tanıtım yapılması ve benzeri amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesi ve bu bilgileri elektronik iletilerin gönderimini yapan 3.kişilerle ve Marka’nın iş ortakları ile paylaşılması amacıyla açıkça onayları talep edilmektedir. Bu onay talebine olumlu yanıt verilmesi halinde, yine üyelerin onayına göre taraflara e-posta ve/veya kısa mesaj (sms) olarak ticari elektronik iletiler gönderilmektedir. Üyeler diledikleri zaman bu e-postaları ya da kısa mesajları almamak için bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir veya taraflarına gönderilmiş olan e-postaların altında bulunan linke tıklayarak ya da kısa mesajların alt kısmında bulunan reddetme prosedürünü izleyerek bilgilendirme listesinden çıkabilirler.
5.    Birden fazla üyeliğe sahip olunması durumunda bu üyeliklerin sağladığı avantajlar, sadece bir üyelik için kullanılabilir, üyeliklerin avantajları toplanarak kullanılamaz.
6.    Marka tarafından sağlanan haklar, üyelik bilgilerinin eksiksiz, doğru ve güncel olması ve üyeliğin aktif olarak kullanılması ile mümkündür. Marka, bilgilerdeki eksiklik, hata veya benzer nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda program üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
7.    Marka, belirli sürelerde kullanılmayan puanları sıfırlama/silme hakkına sahiptir. Ayrıca puanlar her yıl aksi belirtilmediği sürece 1 Ocak akşamı ve/veya 1 Temmuz akşamı silinir. Marka herhangi bir bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirme: Puan Silme İşlemleri yapılırken 1 Ocak – 30 Haziran arası kazanılan puanlar bir sonraki yıl 1 Ocak akşamı, 1 Temmuz – 31 Aralık arası kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 1 Temmuz akşamı silinir
8.    Üyeler, programın sağlamış olduğu üyelik imkanlarından faydalanabilmek için istenen bilgileri tam ve doğru olarak vermek ve herhangi bir değişiklik durumunda zamanında bildirim yapmak zorundadır.
9.    Marka dilediğinde bu üyeliği, bir banka, finansman kuruluşu v.b. ve Marka Mağazacılık A.Ş. ve Fiba Holding A.Ş., Fina Holding A.Ş. ve Grup şirketleri ve ortakları, iştiraklerine, iştirakçilerine, Marks & Spencer p.l.c şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.
10.    Üye’nin kazanacağı, genel, özel kampanya , promosyon , puan, hediye çeki veya hediye, indirim gibi haklar ve kullanım şartları, Marka tarafından tek yanlı belirlenir. Burada belirtilen haklar ile ilgili tarafar arasında çıkabilecek ihtilaflarda Marka’nın kayıtları esas alınacaktır. Marka bu hakları istediği şekilde düzenleme, değiştirme ve geri alma hakkına sahiptir. Bu düzenleme, degisiklikler veya geri alma Marka tarafından uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlara tabidir.
11.    Kazanılan hakların kullanımı, üyeliğin mağazada güncel cep telefon numarası ile kayıt yapılması ve alışverişlerde üyeliğe kayıtlı olan cep telefonu numarasının ibraz edilmesiyle mümkündür.
12.    Alışverişe konu ürünlerin iadesinde, iade edilen ürün dolayısıyla Üye’ye verilen haklar geri alınır.
13.    Marka üyeliği, TC yasalarına uygun olarak telekomünikasyon hizmeti verme izni ve yetkisine sahip operatörler aracılığı ile temin edilen, kendi adına kayıt edilmiş cep telefon numarasına sahip ve Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerlidir.
14.    Üyelikte biriken puanlar veya ekstra haklar nakde çevrilemez; Başkasına devredilemez veya nakit yerine kullanılamaz.
15.    Üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası hiçbir koşul altında değiştirilemez, güncellenemez. Üyenin cep telefonu numarası değiştiğinde, mevcut üyeliğinde kayıtlı bulunan cep telefonu numarası değiştirilemez, güncellenemez. Üye daha önce üyelik kaydı oluşturmadığı bu telefon numarası ile yeni bir üyelik oluşturması gerekir. Üyenin eski cep telefon numarası üzerinden oluşturulan üyeliğinden kazanılan hakları, yeni üyeliğe devir edilemez.
16.    Marka, üyelerin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti etmez.
17.    5TL ve üzerindeki değere denk gelen puanlar, Marka A.Ş. Mağazalarında üyenin sistemde bulunan cep telefonuna gönderilen şifrenin kasada kabul edilmesi ile harcanabilir. Kimlik ibrazı veya farklı yollar ile üyenin sahip olduğu 5TL ve üzerine denk gelen puanlar kullanılamaz. 5TL ve altı olan puanlar telefon numarası ibrazı ile kullanılabilir; üyenin cep telefonuna 5TL ve altına denk gelen puanların kullanımı için şifre gönderilmez. Kullanılan puanlardan Marka Mağazacılık A.Ş sorumlu değildir.
18.    Üyenin, Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarında yaptığı puan kazanım/kullanım işlem hareketleri ortak puan hesabında yansır.
19.    Üyeliğin, Üye tarafından elektronik ortamda gönderilen şifre ile sonlandırılması ile üye yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
20.    Puan bilgilerini Türkiye’de Marka’ya ait Marks & Spencer, Gap ve Banana Republic mağazalarından ve ilgili markaların mobil aplikasyonlarında üye girişi yaparak öğrenmek mümkündür.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

“Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da “Üye” olma aşamasında talep edilen ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri; yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle sms, e-posta, site içi bilgilendirmeler ve benzeri yöntemlerle, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetleri, araştırma, pazarlama faaliyetleri ve istatistikî analizler yapmak amacıyla veya gerektiğinde “Üye” ile temas kurmak için kullanabilir. Yine yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle kişisel veriler aynı zamanda Marka Mağazacılık A.Ş.'nin süreçlerini iyileştirme amaçlı araştırmalar yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları yapmak için Marka Mağazacılık A.Ş.'nin işbirliği içinde olduğu yurt içi ve yurt dışında mukim firmalara aktarılabilir, bu firmalar tarafından işlenebilir ve kullanılabilir.

Diğer Hususlar;

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İşbu Sözleşmenin yorum ve uygulanmasından doğacak ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğu taraflarca kabul edilmiştir.