{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

İÇ GİYİM

Siyah, pembe ve kırmızı renklerin, saten detaylarla birleştiği İç Giyim Koleksiyonu “Rosie” imzası taşıyor. Romantik stilleriyle öne çıkan M&S İç Giyim Koleksiyonu, size ve İç Giyim çekmecenize lüks bir hava katarken, Vintage esintili danteller kadınsı bir ayrıntı sunuyor.

KOZMETİK

Marks & Spencer Kozmetik Koleksiyonundaki onlarca ürün ile O'nu en iyi ifade edecek hediyeyi bulun.

MUTFAK

Romantik bir akşam yemeği hazırlığında da Marks & Spencer Mutfak & Pişirme Koleksiyonunda yer alan ürünler tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak. Masanızdaki son dokunuşlarınızda size kolaylık katacak.

EV VE DEKORASYON

Marks & Spencer Ev & Dekorasyon Koleksiyonundaki yüzlerce ürün; şık bir akşam yemeğinde yer alması gereken mumlar, bardak altlıkları ve birçok aksesuar size adeta görsel bir şölen sunacak.

Geniş renk yelpazesi ve çeşitlerdeki ev aksesuarları ile O'nun zevkine ve ruhuna dokunacak hediyeler seçebilirsiniz.
Sevgililer Günü Koleksiyonu


Sevgililer Günü Hediyesi

14 Şubat Sevgililer Günü, birbirlerini seven insanların bütün dünyada aynı tarihte kutladıkları, sevgililerin ya da eşlerin birbirlerine olan sonsuz sevgilerini dile getirdiği özel bir gündür. Sevdiğiniz kişiye mutlu günlerinizi hatırlatmak dileğiyle bir hediye almak sevilen bir gelenektir. Sevgililer Günü için hediye seçenekleri oldukça çeşitlidir. Dilediğiniz hediyeyi seçerek sevgilinizi ya da eşinizi mutlu etmek için harekete geçebilirsiniz.


Sevgililer Günü İçin Hediye Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Her yıl şubat ayı başladığında en çok cevabı aranan sorulardan biri, “Sevgililer Günü’nde ne hediye alınır?” sorusudur. Sevgililer Günü için hediye seçerken birçok faktör göz önünde bulundurulur. Sevgilinin beğenip beğenmeyeceği düşüncesi, sevgiliden gelen hediyeye uygun bir hediye seçme isteği, hediye seçimine karar verilememesi gibi düşünceler hediye seçimini zorlaştırır. Oysa sevgilinizin mutlu olmasına yetecek, Sevgililer Günü’nden bir anı olarak kalabilecek ve baktıkça ona aşkınızı anımsatacak bir hediye almanız yeterlidir. Stresli düşünceler içinde hediye seçmek yerine bu özel günün heyecanıyla ona yakışacak hediyeyi aramak çok daha doğru bir seçim yapmanızı sağlar. Özenle hediye seçimini gerçekleştiren herkes, hediyeleri ile sevgilisini mutlu etmenin yolunu keşfeder. Sevgililer Günü'ne özel bir buket çiçek ve mesajınızın yanında, sevgilinizin her daim görmekten mutlu olacağı, dolabında özel bir yer ayıracağı, rengi ile huzur bulacağı, dokusu hatta kokusu ile ona sevginizi hatırlatacak kalıcı ve kullanışlı bir hediye alabilirsiniz. Bu 14 Şubat’ta Marks & Spencer Sevgililer Günü koleksiyonumuz ile partnerinize özel bir armağan verebilirsiniz.


Marks & Spencer Sevgililer Günü Koleksiyonu

Özellikle uzun süren ilişkilerde Sevgililer Günü senelerdir kutlanan bir gündür. Böyle durumlarda hediye seçme konusu biraz daha kısıtlayıcı olabilir. Sevgilinizi tanımak hediye seçmeyi oldukça kolaylaştıran bir etken olsa da ona sürpriz hazırlamak, mutlu ederken şaşırmasını sağlamak biraz daha zorlaşır. Farklı hediyelerle sevgililerine sürpriz yapmak isteyenler, her şeyi en ince ayrıntısı ile planlayanlar ve ne seçeceği konusunda kararsız kalanlar son ana kadar fikir değiştirir. Ve binlerce ürün arasından hediye seçme işi, içinden çıkılamaz bir hal alır. 14 Şubat heyecanınız başladıysa, sevgilinize alacağınız hediyeye hala karar vermiş değilseniz ve onu en çok mutlu edecek ürünü bulmak için acele ediyorsanız, Marks & Spencer Sevgililer Günü koleksiyonuna göz atarak seçimlerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Sevgilinizin kişisel zevklerini, sevdiği ve sevmediği şeyleri, mesleğini, ihtiyaçlarını ve isteklerini göz önünde bulundurarak hediye seçmeniz işinizi kolaylaştırır. Onu düşündüğünüzü ve sevdiğiniz gösteren, aşkla ve özenle seçtiğiniz hediye ne olursa olsun, sevginiz kelimelerinizle anlam kazanır. Bu özel günü ağzınızdan çıkan sevgi sözcükleri ile de anlamlandırabilirsiniz.


Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Yaşı kaç olursa olsun her kadın özel günlerde sevgilisinden hediye bekler. Sevgililer Günü de bu özel gönlerden biridir. Bu durumda sevgilisinin kişisel zevklerine uygun, onu mutlu edecek en güzel hediyeyi seçmek erkeklere düşen bir görevdir. Marks & Spencer iç giyim alternatifleri kadınları mutlu ederken kullanışlı seçenekler olarak da değerlendirilir. Hediye seçenekleriniz arasında kozmetik ürünler yer alıyorsa sevgilinizin her zaman kullandığı ürünleri tercih edebileceğiniz gibi, sizin beğendiğiniz bir ürünü denemesine de vesile olabilirsiniz. Sevdiğiniz kadına hediye olarak Marks & Spencer Sevgililer Günü koleksiyonundan bir giyim ürünü satın alabilirsiniz. Partnerinize koleksiyonda bulunan ceket, gömlek, etek, elbise, kazak, pantolon ve daha sayabileceğimiz birçok ürün seçeneği bulunan geniş ürün yelpazemizden sevgilinizin tarzına hitap eden hediyeyi seçebilirsiniz. Hediyelerde Sevgililer Günü rengi olan kırmızı tonlarından tercihlerde bulunmak harika bir fikirdir. Kırmızı renk hediyeler kadınları mutlu etmeye yardımcı olabilir. Esprili bir hediye tercih edecekseniz, yanına romantik bir hediye daha eklemeniz gerekebilir. Sevgililer Günü'nde bir buket çiçek kadınlara kendini iyi hissettirebilir ama çiçeği bir hediyeyle birlikte vermek onu daha fazla mutlu edecektir. Kadınların stillerine uygun hediyeler seçmeye çalışmalısınız. Kadınlar için hediye seçimi yaparken Sevgililer Günü indirimi gibi kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Marks & Spencer ürünleri ile giyimden aksesuara, ev tekstilinden mutfak gereçlerine kadar her tarzda ürüne ulaşmanız mümkün.


Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediyesi Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Erkekler de en az kadınlar kadar hediye almaktan hoşlanır. Düşünülmüş olmak, erkeklere de kendini değerli hissetme imkanı tanır. Erkek arkadaşınıza ya da eşinize hediye seçerken onun beklentilerini, yaşam tarzını, alışkanlıklarını ve ihtiyaçlarını iyi analiz etmek işinizi kolaylaştırır. Kişisel bakımını önemsediğini düşündüğünüz partnerinize tıraş takımları, cilt bakım ürünleri ve parfüm çeşitleri gibi ürünler satın almak oldukça yerinde tercihler olarak karşınıza çıkar. Öte yandan çalışmayı seven bir erkeğe iş hayatında kullanabileceği tarzda kravat modelleri, gömlekler, kol düğmeleri ve çorap gibi ürünler hediye edebilirsiniz. Spora düşkün bir erkekle beraberseniz işiniz çok daha kolaydır. Eşofman takımları ve spor giyim alternatifleri ile Marks & Spencer koleksiyonumuzda sevdiğinize hediye edebileceğiniz pek çok ürün çeşidi bulunur. Erkek arkadaşınızın veya eşinizin hobilerini düşünerek hediye seçmeniz işinizi kolaylaştırır. Jean pantolon ve mont seçenekleri erkekleri mutlu eden giyim hediye seçeneklerindendir.


Sevgililer Günü Hediyesi Fiyatları

Sevgililer Günü'nde hem kadınlara hem erkeklere alınabilecek pek çok hediye seçeceği bulunur. Önemli olan, karşınızdaki insanı daha çok mutlu etmek ve ona değerli olduğunu hissettirmektir. Marks & Spencer Sevgililer Günü kampanyası kategorisinden ulaşabileceğiniz pek çok ürünü bütçenize uygun fiyatlarla kolayca satın alabilirsiniz. Sevgililer Günü hediyesi fiyatları ürünlerin cinsine, tasarımına, kullanılan materyaline ve birçok farklı kritere bağlı olarak çeşitli aralıklarda seyreder. En güzel Sevgililer Günü hediyesi seçenekleri arasından seçim yapmak için, Marks & Spencer Sevgililier Günü koleksiyonumuz içinde yer alan yüzlerce ürüne hemen göz atabilirsiniz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.