{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

Filtreler
Tüm Filtreler
0 Ürün
Kriterleriniz sonucunda ürün bulunamamıştır. Filtre kriterlerinizi temizleyerek tekrar deneyiniz.

Tüm Filtreleri Temizle

Kadın Şort Modelleri

İhtiyaçlarınızı maksimum seviyede karşılamanız için üretilen Marks & Spencer kadın şort modelleri, modern tasarımları ve özel renkleri ile stilinizi mükemmel bir şekilde tamamlıyor. Kadın şort kategorisi her türlü kullanıma uygun alternatifler içeriyor. Kadın şortlar her zaman için daha güvenli hareket etmenize olanak tanıyor. Kadın şort kategorisinde bulunan seçenekler şık tasarımları ve konforlu kumaşları ile yaz aylarına en iyi şekilde hazırlanmanızı garanti ediyor. Siz de yeni güne rahat ve konforlu bir başlangıç yapmak istiyorsanız, geniş şort ürün yelpazesini inceleyebilir ve beğendiğiniz modellere sahip olabilirsiniz!


Kadın Şort Hangi Alanlarda Kullanılır?

Yaz aylarında konforlu bir şort temel bir ihtiyaç haline geliyor. Çabuk kirlenmeyen, ufak bir hareket ile deforme olmayan, giyilip çıkarılması kolay, terletmeyen şortlar giyim tercihlerinizi de belirliyor. Kadın şort kategorisindeki modeller işe giderken, araba sürerken, seyahatlerde, uzun süreli yolculuklarda, tatillerde ve yürüyüş yaparken rahatlıkla kullanılabiliyor. Marks & Spencer kadın şortlar sıkma, buruşma, katlanma, iz yapma, yırtılmaya karşı dayanıklı yapılarıyla beğeni kazanıyor. Kategoride bulunan ürünler, ihtiyaçlarınızı karşılayabilen konforlu ve gelişmiş nitelikleri ile daha fazla rahatlık sağlıyor.


İyi Bir Kadın Şortun Faydaları Nedir?

Marks & ‌Spencer’dan satın alınabilen şort modelleri, kullanıcılara kendi tarzlarını ve stillerini oluşturma fırsatı veriyor. Pastel ve çarpıcı renklerden, modern tasarımlardan, fonksiyonel ve kuru kullanım olanaklarından yararlanmak isteyen tüm kullanıcılar, kadın şort kategorisinde çok farklı seçenekler bulabiliyor. Şort modelleri son derece fonksiyonel özellikleri ile fayda sağlıyor. Güneş ışınlarını dışa yansıtan paneller, nem transferi yapan duyarlı kumaş, yırtılmaya ve kirlenmeye karşı geliştirilmiş iç astar, daha fazla serinlik ve rahatlık hissi bu özelliklerden sadece birkaçını oluşturuyor. Yüksek ve düşük bel yapısına sahip şortlar, denim, taytlı şortlar, mom fit şortlar, neme ve terlemeye karşı daha etkili koruma sağlayan birbirinden farklı özel şortlar bu kategoride yer alıyor. Tarz sahibi kullanıcılar için trend bir seçenek olan mom fit şortlar ise vücut dilinizi destekliyor ve özel karakterinizi yansıtıyor. Kadın şortlar fiyatları ile sizleri memnun ediyor. Sıcak yaz ayları Marks & ‌Spencer kalitesi ile daha konforlu bir hale geliyor.


Kadın Şortun Özellikleri Nelerdir?

Bel yapısı, beden ölçüsü, cep boyları, kumaş üzerindeki işlemeli örgüler şortların genel özelliklerinden bazıları olarak öne çıkıyor. Marks & ‌Spencer’da çok farklı özelliklere sahip kadın şort modelleri bulunuyor. Kadın şort kategorisinde kot şort, şort etek, tayt şort, mini şort, deri şort, denim şort, penye şort, mom fit şort, kısa şort, yüksek belli şort özellikleri ile donatılmış çok sayıda alternatif yer alıyor. Sürekli güncellenen ve geliştirilen bu modeller, size geniş bir seçim yelpazesi sunarak ihtiyaç ve inovasyon odaklı tasarım algısını yansıtıyor. İyi bir şortun özellikleri arasında sayılabilecek bir diğer önemli faktör ise şortların kumaş yapısı olarak öne çıkıyor. Sürdürülebilir performans ölçütü baz alınarak üretilen pamuklu ve penye kumaşlar size ekstra nefes alabilirlik kazandırıyor.


Mom Fit Şort Ne Demektir?

Mom fit şort, modern ve daha feminen tarzınızı göstermenizi hedefleyerek üretiliyor. Mom fit tarzı, moda dünyasının en şık trendlerinden biri olarak öne çıkıyor. Güncel moda algısını daha rahat ve konforlu kullanım ile bir araya getiriyor. Elastik bel gün boyu hareketlerinizi destekliyor ve performansınızı yükseltiyor. Mom fit şort modelleri ile daha spesifik ihtiyaçlar karşılanabiliyor. Mom şort sayesinde özel günlerde, doğum günü partilerinde, plajlarda kendinizi ifade etmeniz daha kolay bir hale geliyor. Marks & Spencer’dan satın alabileceğiniz mom fit şort seçenekleri, özel tasarımları ile yazın en şıkları arasında yer almanıza olanak tanıyor.


Kadın Şortu Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Bir şort modelini satın alırken dikkat edilmesi gereken çok sayıda etken bulunuyor.


 • Şort alırken kumaşının türüne dikkat etmek önem taşıyor. Pamuklu ve penye kumaş şortlar her zaman için daha sağlıklı oluyor ve ferah tutuyor.
 • Şortunuzu kemik ve kas yapınıza göre seçmeniz vücut dilinizi destekliyor.
 • Bacak boyunuz kısa ise diz üstü bir şort sizi ideal formda gösterebiliyor.
 • Bacak boyunuz uzun ise mom fit şortların tercih edilmesi daha şık bir görüntü sağlıyor.
 • Şortunuzun boyu görünümünüzü doğrudan etkiliyor. Normal boy, diz üstü şortlar, denim şortlar ideal seçenekler.
 • Şort alırken bel kısmının çok bol olmaması gerekiyor. Esnek bel ya da normal bel seçimi, kemerli veya kemersiz bel kullanımı tarzınızı doğrudan etkiliyor.
 • Cep seçeneği de performansınızı doğrudan etkiliyor. Çok sayıda cebi olan modeller daha sportif bir tarzı destekliyor.

Kadınlar İçin Şort ile Yapılacak 5 Kombin Önerisi

Kadın şort modelleri ile çok sayıda modern kombin rahatlıkla yapılabiliyor.


 • Trend bir ceketle ‌kombinlenen şort, günlük kullanımlar için avantaj sağlıyor. Ceket altına giyeceğiniz şort modeli, size son derece modern bir görünüm kazandırıyor.
 • Gömlek ile yapılan şort kombinleri son derece şık ve modern olmanızı sağlıyor. Penye bir gömlek ile giydiğiniz şort doğru bir formül kullandığınızı ispatlıyor.
 • Her türlü şort ile tişört kombini yapılabiliyor. ‌Şort üzerine tişört kombini konforlu ve modern tarzınızı yansıtıyor.
 • Şort modeli sweatshirt ile ‌kombinlenebiliyor. Sportif bir sweatshirt ile şort kombini yapmak serin yaz günlerinde son derece modern görünmenizi sağlıyor.
 • Şortlar serin gecelerde montlarla da giyilebiliyor. Günümüz modasında mont altına giyilen şortlar oldukça şık bir duruşa imza atıyor.

Siz de günlük aktiviteler için maksimum konfor vadeden kadın şort modelleri ile kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, tarzınıza uygun seçeneği Marks & ‌Spencer ‌koleksiyonundan rahatlıkla satın alabilirsiniz! En avantajlı teklifler Marks & ‌‌Spencer'da sizleri bekliyor.


Başa Dön
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

​Marka Mağazacılık A.Ş. Üyelik Sözleşmesi

İş bu Sözleşme, şirket merkezi Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Emaar Square, F Blok No:82 F/10 Üsküdar/İstanbul/Türkiye /İstanbul adresinde mukim Marka Mağazacılık Anonim Şirketi (“Marka”) ile Müşteri Memnuniyet Programı üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

Üye, ad, soyad, cep telefonu numarası, adres, e-mail, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim izin bilgilerinden oluşan formun doldurulması sonrasında kayıt işlemi, elektronik ortamda gönderilen şifrenin ibrazı ile tamamlandığı andan itibaren işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Üyeliğin gerçekleşebilmesi için, cep telefonu numarası ile kayıt yapılması zorunludur. Üyeliğin sunduğu avantajlar, cep telefonu bilgisinin ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Sözleşme, üyelik şartlarını, gizlilik kurallarını, ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili bilgilendirmeleri içermektedir.

Üyelik Program şartları/ Koşulları;

1. Mülkiyeti Marka’ya ait olan Müşteri Memnuniyet Programı, üyelerine; Türkiye’de Marka tarafından temsil edilen Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarından ürün alımında, genel ve özel kampanyalarda, promosyonlarda, tanıtımlarda, puan kazandırmalarda, hediye çeki veya hediye verilmesinde, indirimlerde çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla Marka Mağazacılık A.Ş. markalarının ortak üyelik programı olarak düzenlenmiştir.

2.    Program üyeliği hamiline düzenlenmiştir.
3.    Marka; telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, e-posta, SMS, mektup, internet vb. kanallarla yapılacak genel veya özel avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunmak amacına yönelik olarak programa üye olan müşterilere onay vermeleri halinde belirlenen vasıtalarla temasa geçer.
4.    Programa üye olanlara; pazarlama, reklam, bilgilendirme, indirim, tanıtım yapılması ve benzeri amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesi ve bu bilgileri elektronik iletilerin gönderimini yapan 3.kişilerle ve Marka’nın iş ortakları ile paylaşılması amacıyla açıkça onayları talep edilmektedir. Bu onay talebine olumlu yanıt verilmesi halinde, yine üyelerin onayına göre taraflara e-posta ve/veya kısa mesaj (sms) olarak ticari elektronik iletiler gönderilmektedir. Üyeler diledikleri zaman bu e-postaları ya da kısa mesajları almamak için bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir veya taraflarına gönderilmiş olan e-postaların altında bulunan linke tıklayarak ya da kısa mesajların alt kısmında bulunan reddetme prosedürünü izleyerek bilgilendirme listesinden çıkabilirler.
5.    Birden fazla üyeliğe sahip olunması durumunda bu üyeliklerin sağladığı avantajlar, sadece bir üyelik için kullanılabilir, üyeliklerin avantajları toplanarak kullanılamaz.
6.    Marka tarafından sağlanan haklar, üyelik bilgilerinin eksiksiz, doğru ve güncel olması ve üyeliğin aktif olarak kullanılması ile mümkündür. Marka, bilgilerdeki eksiklik, hata veya benzer nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda program üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
7.    Marka, belirli sürelerde kullanılmayan puanları sıfırlama/silme hakkına sahiptir. Ayrıca puanlar her yıl aksi belirtilmediği sürece 1 Ocak akşamı ve/veya 1 Temmuz akşamı silinir. Marka herhangi bir bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirme: Puan Silme İşlemleri yapılırken 1 Ocak – 30 Haziran arası kazanılan puanlar bir sonraki yıl 1 Ocak akşamı, 1 Temmuz – 31 Aralık arası kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 1 Temmuz akşamı silinir
8.    Üyeler, programın sağlamış olduğu üyelik imkanlarından faydalanabilmek için istenen bilgileri tam ve doğru olarak vermek ve herhangi bir değişiklik durumunda zamanında bildirim yapmak zorundadır.
9.    Marka dilediğinde bu üyeliği, bir banka, finansman kuruluşu v.b. ve Marka Mağazacılık A.Ş. ve Fiba Holding A.Ş., Fina Holding A.Ş. ve Grup şirketleri ve ortakları, iştiraklerine, iştirakçilerine, Marks & Spencer p.l.c şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.
10.    Üye’nin kazanacağı, genel, özel kampanya , promosyon , puan, hediye çeki veya hediye, indirim gibi haklar ve kullanım şartları, Marka tarafından tek yanlı belirlenir. Burada belirtilen haklar ile ilgili tarafar arasında çıkabilecek ihtilaflarda Marka’nın kayıtları esas alınacaktır. Marka bu hakları istediği şekilde düzenleme, değiştirme ve geri alma hakkına sahiptir. Bu düzenleme, degisiklikler veya geri alma Marka tarafından uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlara tabidir.
11.    Kazanılan hakların kullanımı, üyeliğin mağazada güncel cep telefon numarası ile kayıt yapılması ve alışverişlerde üyeliğe kayıtlı olan cep telefonu numarasının ibraz edilmesiyle mümkündür.
12.    Alışverişe konu ürünlerin iadesinde, iade edilen ürün dolayısıyla Üye’ye verilen haklar geri alınır.
13.    Marka üyeliği, TC yasalarına uygun olarak telekomünikasyon hizmeti verme izni ve yetkisine sahip operatörler aracılığı ile temin edilen, kendi adına kayıt edilmiş cep telefon numarasına sahip ve Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerlidir.
14.    Üyelikte biriken puanlar veya ekstra haklar nakde çevrilemez; Başkasına devredilemez veya nakit yerine kullanılamaz.
15.    Üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası hiçbir koşul altında değiştirilemez, güncellenemez. Üyenin cep telefonu numarası değiştiğinde, mevcut üyeliğinde kayıtlı bulunan cep telefonu numarası değiştirilemez, güncellenemez. Üye daha önce üyelik kaydı oluşturmadığı bu telefon numarası ile yeni bir üyelik oluşturması gerekir. Üyenin eski cep telefon numarası üzerinden oluşturulan üyeliğinden kazanılan hakları, yeni üyeliğe devir edilemez.
16.    Marka, üyelerin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti etmez.
17.    5TL ve üzerindeki değere denk gelen puanlar, Marka A.Ş. Mağazalarında üyenin sistemde bulunan cep telefonuna gönderilen şifrenin kasada kabul edilmesi ile harcanabilir. Kimlik ibrazı veya farklı yollar ile üyenin sahip olduğu 5TL ve üzerine denk gelen puanlar kullanılamaz. 5TL ve altı olan puanlar telefon numarası ibrazı ile kullanılabilir; üyenin cep telefonuna 5TL ve altına denk gelen puanların kullanımı için şifre gönderilmez. Kullanılan puanlardan Marka Mağazacılık A.Ş sorumlu değildir.
18.    Üyenin, Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarında yaptığı puan kazanım/kullanım işlem hareketleri ortak puan hesabında yansır.
19.    Üyeliğin, Üye tarafından elektronik ortamda gönderilen şifre ile sonlandırılması ile üye yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
20.    Puan bilgilerini Türkiye’de Marka’ya ait Marks & Spencer, Gap ve Banana Republic mağazalarından ve ilgili markaların mobil aplikasyonlarında üye girişi yaparak öğrenmek mümkündür.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

“Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da “Üye” olma aşamasında talep edilen ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri; yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle sms, e-posta, site içi bilgilendirmeler ve benzeri yöntemlerle, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetleri, araştırma, pazarlama faaliyetleri ve istatistikî analizler yapmak amacıyla veya gerektiğinde “Üye” ile temas kurmak için kullanabilir. Yine yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle kişisel veriler aynı zamanda Marka Mağazacılık A.Ş.'nin süreçlerini iyileştirme amaçlı araştırmalar yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları yapmak için Marka Mağazacılık A.Ş.'nin işbirliği içinde olduğu yurt içi ve yurt dışında mukim firmalara aktarılabilir, bu firmalar tarafından işlenebilir ve kullanılabilir.

Diğer Hususlar;

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İşbu Sözleşmenin yorum ve uygulanmasından doğacak ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğu taraflarca kabul edilmiştir.