{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Kadın Plaj Giyim

Muhteşem renklere ve iddialı baskılara sahip kadın mayo ve plaj kıyafetlerimizle göz kamaştırın. Tankiniler, bikiniler ve mayoların yanı sıra aralarından seçim yapabileceğiniz sportif ve çekici tasarımlara sahip iki parçalı setlerimiz var. Çabuk kuruyan elbise ve pareolarımız sizi, güneş ışınlardan korur.
Erkek Plaj Giyim

Erkek mayolarımızla havuzun içinde ve dışında şık görünün. Ayarlanabilir bel, yan cepler ve çabuk kuruyan akıllı kumaşlarla donatılan erkek deniz şortumuz rahat ve pratik olacak şekilde tasarlanmıştır. Renk bloklu tasarımlardan tatil için mükemmel desenlere kadar, ürün yelpazemizde stil konusunda bir sıçrama yapmak için ihtiyacınız olan her şey var.
Valizler

Seyahatleriniz için pratik ve dayanıklı valizleri keşfedin!
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.