{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

M&S BraFit™

Marks & Spencer, 95 yılı aşkın süredir her kadının güvenebileceği rahat, şık, yenilikçi ve çağdaş tasarımlı İç Giyim Koleksiyonları sunuyor. Yüksek kaliteli, modern ve kendinden emin 2023 Sonbahar - Kış İç Giyim Koleksiyonunu çarpıcı ürün yelpazesi ile karşınızda!


Body Soft™

Yumuşacık pamuktan üretilen, iz belli etmeyen Body™ markalı sütyenler ve külotlar ile sınırsız günlük konfor ve özgüven her zaman size eşlik eder.


Flexifit™

Gün boyu hareket özgürlüğü sağlayan, vücut yapısıyla uyumlu, ten üzerinde eşit esneme teknolojisine sahip FLEXIFIT Sütyenler, nefes alan yapıya sahip kolay ayarlanabilir askıları sayesinde spor aktiviteleriniz esnasında ve yoğun günlük temponuzda mükemmel uyum sağlıyor.
Sütyenler

Günlük kullanımında
maksimum konforu sağlaması için hazırlanan
özel tasarım sütyenler.


Külotlar

Giysilerinizin altında belli olmayan,
kullanımı kolay, ekstra rahat ve
hafif külotlar.


Uyku Koleksiyonları

Ev şıklığını keşfedin.
Hem rahat hem de şık gecelik ve pijama koleksiyonumuz ile
huzurlu uykular, mutlu sabahlar.

THE ULTIMATE GUIDE TO WOMEN’S JEANS

From wide-leg to skinnies, straight-leg to flared styles, we reveal the hottest jeans of the season – and how to wear them

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.