{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Elbiseler

Yazın başlangıcı için en ideal Anneler Günü hediyelerinden biri ise modaya uygun, rahatlığı ve hafifliği bir araya getiren Marks & Spencer elbiseleri! Bu şık elbiselerle birlikte, bir çanta veya bir aksesuar ile birbirine uygun alternatifleri bir arada hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Hediyenizi seçin
Elbiseler
Ev ve Dekorasyon

Ferahlatıcı oda kokuları veya mumlarla O'nun yaşam alanına huzur verici bir dokunuş katabilirsiniz. En özel anneler günü hediyeleri Marks & Spencer’da!

Hediyenizi seçin
Ev ve Dekorasyon
Gömlekler ve bluzlar

Sıcak havaların yaklaştığı bu günlerde renkli, enerjik ve rahat bluzlarla annenizin stiline kendinizden bir renk katın! Marks & Spencer gömlek ve bluzları, O'na verebileceğiniz en güzel Anneler Günü hediye alternatiflerinden biri olabilir.

Hediyenizi seçin
Ketenler

Ketenler her zaman rahatlık ve hafiflik duygusunu hissettirir! Özellikle, annelerin favorisi Marks & Spencer keten gömleklerine göz atmanızı öneririz.

Hediyenizi seçin
Ketenler
Aksesuarlar

Anneler Günü için birbirinden güzel takılardan veya şık çantalardan birini seçerek O'nu mutlu edin!

Hediyenizi seçin
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.