{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

O'nun Favorisi: T-shirt’ler!

Anneler Günü hediyesi için cıvıl cıvıl ve renkli Marks & Spencer kadın T-shirt modellerinden annenize en çok yakışacak rengi ve deseni seçerek onu mutlu edin!

Hediyenizi seçin
Gömlekler ve bluzlar

Sıcak havaların yaklaştığı bu günlerde renkli, enerjik ve rahat bluzlarla annenizin stiline kendinizden bir renk katın! Marks & Spencer gömlek ve bluzları, O'na verebileceğiniz en güzel Anneler Günü hediye alternatiflerinden biri olabilir. Üstelik her 500 TL alışverişe 100 TL - her 1000 TL alışverişe 300 TL indirim fırsatıyla!

Hediyenizi seçin
Ketenler

Ketenler her zaman şunları hissettirir; Rahatlık ve hafiflik! Özellikle, annelerin favorisi Marks & Spencer keten gömleklerine göz atmanızı öneririz.

Hediyenizi seçin
Ketenler
Elbiseler

Yazın başlangıcı için en ideal Anneler Günü hediyelerinden biri ise modaya uygun, rahatlığı ve hafifliği bir araya getiren Marks & Spencer elbiseleri! Bu şık elbiselerle birlikte, bir çanta veya bir ayakkabı ile birbirine uygun alternatifleri bir arada hediye etmeyi düşünebilirsiniz.

Hediyenizi seçin
Elbiseler
Plaj Giyim Koleksiyonu

Güneşin ışığı teninizde parlasın! Deniz, kum, güneş ve Marks & Spencer plaj giyim parçaları yaz günlerinin değişilmezlerinden! Dinamik ve hayatın içinden desenler ile özgür stilinizi plajda da yansıtın.

Hediyenizi seçin
Ev ve Dekorasyon!

Ferahlatıcı oda kokuları veya mumlarla O'nun yaşam alanına huzur verici bir dokunuş katabilirsiniz. En özel anneler günü hediyeleri Marks & Spencer’da!

Hediyenizi seçin
Ev ve Dekorasyon!
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.