{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Yılbaşı Hediye Önerileri 

Her yıl keyifle kutlanan ve aralık ayının ortasından itibaren tamamen büyüsü içerisine girilen yeni yıl; süslemeler, hediyeler ve tatil planları ile sizi heyecanlandırmaya başlar. Dünyanın birçok ülkesinde kutlanan ve büyük bir coşkuyla karşılanan yeni yılda evinizi, ofisinizi rengarenk süsler ile süslemek, sevdiklerinize hediyeler almak ve yeni bir yıl ile birlikte dilekler tutmak yılbaşı adetleri arasında yer alır. Herhangi bir yazılı kurala bağlı olmayan fakat yüzyıllardır devam eden bu adet, içinde bulunulan dönemde özellikle armağanlarla taçlandırılan bir tatil dönemi olarak hayatın içinde kendine yer bulur.

Herkesin farklı bir yılbaşı hediyesi fikri olsa da kalıcı olarak favori hediyeler pek değişmemektedir. Genellikle hediye olarak kıyafet satın almak hem daha kolay hem de uzun vadede daha kullanışlı bir hediye seçeneği olabilir. Sevdikleriniz için yılbaşı hediyeleri seçerken onların ne tarzda kıyafet sevdiklerini, nasıl renklerden hoşlandıklarını ve bedenlerini önceden öğrenmeniz seçimlerinizi yaparken size büyük kolaylık sağlar.

2024 Yılbaşı Ne Zaman?

Birçok ülkede yılbaşı, 31 Aralık gününde gece tam on ikiyi gösterdiği zaman kutlanan ve yeni yılın ilk günü olarak 1 Ocak tarihinin kabul edildiği gündür. İçinde bulunduğumuz 2024 yılı yılbaşı kutlamaları pazar gecesine denk gelir. Her ne kadar dünyanın bazı ülkelerinde yılbaşı farklı tarihlerde kutlansa da sonuç olarak yeni yılın ilk günü, hep bir sonraki yıl için adanan adaklar, dilekler ve alınan hediyeler ile doludur. Yılbaşı günü gelmeden bir süre önce şehirlerin rengarenk ve ışıltılı süsler ile donatıldığını görebilirsiniz. Siz de evinizin bahçesinde yer alan ağaçlarınızı, oturma odanız için satın alıp cam kenarına özenle yerleştirdiğiniz çam ağacınızı çepeçevre yılbaşı süsü ile süsleyebilirsiniz. Bu yıl cuma gününe denk gelen yılbaşı kutlamalarını keyifle yapabilir, hafta sonu ile bağlanacak olan tatilinizi iyi değerlendirmeyi düşünebilirsiniz.

Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Birine hediye vermek, sizin bir başkasından hediye almanız kadar keyifli ve heyecan vericidir. Sevdiğiniz biri için alışveriş yapmak, seçtiğiniz ürünleri bir arada görebilmek ise günümüzde büyük bir şanstır. Sadece eşler, sevgililer veya çocuklar için değil, aynı zamanda anne ve babaya yılbaşı hediyesi için de fikirler geliştirebilirsiniz. Hem kişiye özel hem de yılın en popüler yılbaşı hediye fikirleri için Marks & Spencer koleksiyonumuz içindeki birkaç öneriye göz atabilirsiniz.

  • Genelde kadınlar, eşleri için hediye seçimi yaparken ihtiyaca yönelik hediyelere daha fazla önem verir. Bu anlamda eşinize erkek mont modelleri arasından bir hediye seçebilirsiniz.
  • Yılbaşı hediyeleri tüm bir yılın en çok beklenen armağanları arasındadır. Sevdiklerinize kış boyunca kullanabilecekleri bere veya atkılardan hediye seçimi yapabilirsiniz.
  • Ev dekorasyonu konusunda hassas olanlar için yılbaşı konseptli dekoratif aksesuarlardan seçebilir, yastık ve mumluklarla zenginleştirilmiş yılbaşı hediye kutusu hazırlayabilirsiniz.
  • Tüm yıl boyunca hangi mevsim olursa olsun, kullanabilecekleri hediyeler arasında kozmetik ve bakım ürünleri yer alır. Güzel kokulu bir parfüm ile sevdiğiniz kişinin kalbini yeniden kazanabilirsiniz.
  • Çocukların ilgisini çekebilecek, kış aylarında kullanabilecekleri oldukça eğlenceli yılbaşı temalı polar çoraplardan satın alabilir, onları yeni yıl gecesinde mutlu edebilirsiniz.

Sevgiliye Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Romantik anlar, birlikte tutulan dilekler, aile ile geçirilen zamanın ardından sıra hediyelere geldiğinde sevgilinize vereceğiniz yılbaşı armağanı oldukça önemlidir. Sevgiliye yılbaşı hediyeleri seçmek muhtemelen diğer alacağınız hediyelerin içinde en zor olanıdır. İşinizi kolaylaştırabilmek için bazı önerilere göz atabilirsiniz. Eğer uzun bir süredir birlikteyseniz muhtemelen birbirinize pek çok kez hediye aldığınızdan, bu yeni hediye fikirleri işinize yarayabilir.

  • Kadınlar için iç giyim ürünleri vagzeçilmezdir. İç çamaşırı olarak yeni yıl ile uyum sağlayacak bir sütyen takımı almayı düşünebilirsiniz.
  • Erkekler genellikle daha az gösterişli ve standart ürünleri seviyorlarmış gibi görünseler de her erkeki için bu geçerli değildir. Erkeğe yılbaşı hediyesi seçerken bütün bir yıl giyeceği şık mont modellerinden veya erkek kazak alternatiflerinden birini satın alabilirsiniz.
  • Kadın şişme mont modelleri son dönemlerde en çok tercih edilen giysiler arasında yer alır. Eğer sevgilinizin böyle bir montu yoksa onu mutlu edeceğinize emin olabilirsiniz.
  • Kadına yılbaşı hediyesi alabilmeniz için sayısız alternatiflerin arasından sevimli bir şeyler istiyorsanız yumuşak ve sıcak tutan kadın pijama seçeneklerine bakabilirsiniz.
  • Modası geçmeyen desenler arasında yer alan ekose desenli pijamalar, hem kadın hem de erkek için yeni yıl hediyesi olarak harika bir seçim olabilir.

Arkadaşa Yılbaşı Hediyesi Ne Alınır?

Aileniz, eşiniz, çocuğunuz ve sevgiliniz kadar hayatınızda büyük bir öneme sahip olan arkadaşlarınız için de bu yeni yılda birbirinden güzel hediyeler seçebilirsiniz. Kadın pijama modellerinden desenli veya düz kazak alternatiflerine kadar onlara kaliteli ve uzun yıllar giyebilecekleri yılbaşı hediyeleri alabilirsiniz. Vücut tipine ve bedenine göre seçebileceğiniz kadın kazak alternatifleri arasında balıkçı yaka, önü yarım fermuarlı, çizgili, desenli ve daha birçok modelde kaliteli giysiler bulabilirsiniz. Bir erkek arkadaşınız için en kolay hediye seçimi muhtemelen pijama ve çoraplar modellerinden biri olabilir. Eğer erkek pijama seçeneklerinden birini almayı düşünüyorsanız üzerine giyebileceği polar bir sabahlık ile kombin yaparak hediyenizi zenginleştirebilirsiniz.

Marks & Spencer Yılbaşı İndirimleri Ne Zaman Başlar?

Yılbaşına hazırlık için genellikle kasım aylarının ortalarından sonra başlayan günler en uygun dönemlerdir. Ardı ardına gelen kasım ayı fırsatları ve yeni yıl hazırlıkları, aralık ayının sonuna kadar süren yılbaşı indirimleri ile devam eder. Eğer yılbaşı ağaç süsleri veya sevgili, çocuk, baba ve anneye yılbaşı hediyesi alma fikirlerinizi geliştirmek istiyorsanız bu dönemler sizin için en uygun günlerdir. Yılbaşı indirimleri başladığı zaman etrafınızda sayısız üründe kampanyalar ile karşılaşabilirsiniz. Böyle dönemlerde hediye seçimleri yapmanız daha kolay olabilir. Fırsatlardan yararlanabilmek, en güzel hediyeleri satın alabilmek için Marks & Spencer koleksiyonlarımızı inceleyebilir ve yılbaşı önerilerine hemen göz atabilirsiniz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.