{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

M&S X Ahu Yağtu
STİL
YOLCULUĞU
DEVAM EDİYOR

Marks & Spencer Türkiye Marka Dostu Ahu Yağtu, rüzgar ve deniz seslerine karışan yazın tüm renklerini kucaklayan bir stil ile karşımıza çıkıyor. Marks & Spencer’ın zamansız çizgisini, günümüz modasının trendleri ve hikayeleriyle birleştirerek stil ve kombin önerilerinde bulunmak üzere markaya eşlik eden Ahu Yağtu, detaylarda gizlenen yalın stili ile dikkat çekiyor. “Hayatı İyi Yaşayın” mottosuyla, herkesi hayatlarındaki anları anıya dönüştürmeye davet ediyor.M&S X Ahu Yağtu

Ahu Yağtu, bu yaz Marks & Spencer’dan stil önerisi ipuçlarını paylaşmaya devam edecek, Daha fazlası için bizi takip etmeye devam edin!

Ahu Yağtu'nun seçtikleri

Ahu Yağtu, bu keyifli yolculuğu şu sözlerle anlatıyor; “Günümüz modasının trendleri ve hikayeleriyle birleştirerek stil ve kombin önerilerinde bulunmak üzere markaya eşlik ediyorum. “Hayatı iyi yaşa” felsefesi doğrultusunda “hayatın her anının iyi yaşamaya değer” olduğunu vurgularken markanın güçlü ve şık duruşunu, geçmişe bağlı köklü değerlerini kendi vintage stilimle, yaşam felsefemle, annelik ve kariyerimle harmanlayarak kadınlara ilham kaynağı olmayı hedefliyorum.” Marks & Spencer’daki değişime dikkat çeken Ahu Yağtu, vücudu şekillendiren güzel bir denim pantolon, siyah mini elbise, trikolar, çiçekli elbiseler gibi koleksiyondaki zamansız parçaların favorisi olduğunu belirtiyor ve ekliyor; “Bu kombinler, markanın başlatmış olduğu değişim hareketini de yansıtıyor.

Marks & Spencer olgun ve geçmişten ilham alan tavrını trend parçalar ve klasikleşen tasarımlarıyla zenginleştirerek kendini farklılaştırdı. Bu farkı görmek, önyargılardan kurtulmak için Marks & Spencer’lara girip modern parçaları görmenizi öneririm. Ayrıca online sitenin açılması ve sosyal medyanın gelişmesi de yeni duruşunu daha da kuvvetlendirdi. Seçtiğim ürünleri mağazada “Ahu Seçti” etiketi ile bulabilir, ayrıca marksandspencercom.tr’den inceleyebilirsiniz.” Ahu Yağtu’nun stiline dair nüansları keşfedeceğiniz röportajı ve Marks & Spencer’ın zamansız stilini sezonun dinamik ruhu ile buluşturan yaz koleksiyonunu incelemek için Elle Türkiye Mayıs sayısını kaçırmayın.YAZIN ENERJİSİ!
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.