{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

YILBAŞI AĞACI SÜSLEME

Yılın en renkli zamanları geldi çattı... Sokaklar, evler, restoranlar ve daha nice lokasyon... Her yer kırmızı ve yeşilin muhteşem ahengi ile süslenmiş ve yeni bir yılın heyecanı ile dolup taşmakta! Yeni yılı karşılamaya hazırlandığımız bu günlerde, yılbaşı akşamının vazgeçilmez simgelerinden olan yılbaşı ağacınızı sevdikleriniz ile beraber Mark & Spencer’ın yılbaşı süsleri ve dekoratif aksesuarlarıyla süslemeniz için sizlere küçük fakat muhteşem birkaç önerimiz olacak!

Yılbaşı Ağacı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Evinize veya sevdiğiniz mekanlara bir süre misafiriniz olacak yılbaşı ağacınız için temel unsurumuz yılbaşı ağacı seçimi! Ve tabi ki yılbaşı ağaçlarının olmazsa olmazı yılbaşı ağacı süsleri!

Marks Spencer ev dekorasyon koleksiyonundan, özel olarak tasarlanan yılbaşı ağaç süsleri kırmızı, gümüş ve gold renkleriyle ağacınızın en dikkat çeken parçaları arasında yerini alacak. Bu özel dönemin enerjisini yansıtan diğer önemli detay ise ışıklar!

Loş ve renkli ışıkların evin bir köşesinde sıcacık enerji saçmasına hazır mısınız? İşte bu enerjinin ahengine uyum sağlayan Marks & Spencer tepe süsleri de ışıklı ve ışıksız olarak yeni yıl coşkusu için parıldayacak!

Yılbaşı Ağacı Nasıl Süslenir?

Yılbaşı ağacı diye bilinen çam ağacı süslemenin birkaç püf noktası bulunmaktadır;

- Yılbaşı ağacınızı süslediğiniz yer en önemli konulardan birisidir. Bulunacağınız odada ferah ve büyük bir ortamda bulunmalıdır.

- Yılbaşı ağacınızı aydınlatmanız çok daha şık görünmesini sağlayacaktır. Yılbaşı ağacı ışığı kullanarak bu süslemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

- Yılbaşı süslerinizin renkleri birbirleri ile bir uyum içerisinde olmalıdır.

- Yılbaşı ağacının tepesine koyacağınız süs en önemli ve en dikkat çeken süstür. Bu yüzden bu süsün seçimi oldukça dikkatli yapılmalıdır.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.