{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ ] } } }

Termaller

Filtreler
Tüm Filtreler
0 Ürün
Kriterleriniz sonucunda ürün bulunamamıştır. Filtre kriterlerinizi temizleyerek tekrar deneyiniz.

Tüm Filtreleri Temizle

Erkek Termaller

Marks & Spencer erkek termal giyim ürünleri, soğuk kış günlerini sıcacık geçirmenizi sağlarken size rahat hareket etme özgürlüğü de tanır. Günlük kullanım, outdoor etkinlikler ve sert iklim koşulları için ideal olan ürünler, vücut ısısını dengeleyen dokumalarla üretilir. Marks & Spencer tarafından tasarlanan erkek termal atlet, tayt, çorap, boxer ve külotlar sayesinde vücut ısınızı sabit tutarak kendinizi soğuk havaya karşı koruyabilirsiniz.

Erkek Termal Giyim Ürünleri Nelerdir?

Yumuşak dokumayla tasarlanan erkek termal giyim ürünleri; içlik, çorap, iç çamaşırı, kısa ve uzun kollu atlet seçeneklerinden oluşur. Yazlık ve kışlık olarak tasarlanan ürünler, her mevsim kullanma imkânı sağlar. Kayak ve dağcılık gibi doğa sporlarıyla uğraşanlar için konforlu kullanım deneyimi sunan termal içlik erkek modelleri ve atlet tasarımları, farklı renklerle üretildiği için size seçme şansı da tanır. Siyah, gri, lacivert, beyaz ve bej renk alternatiflerine sahip Marks & Spencer içlik ve atlet ürünlerini kullanarak performansınızı artırabilirsiniz.

Tekli ve ikili setler hâlinde sunulan termal atlet erkek ürün seçenekleri, yumuşak kumaş ve rahat kesim detayı ile üretilir. Erkek termal atletler ve içlikler sadece soğuk iklim koşullarında yaşayanlar için değil balıkçılık, avcılık ve askerlik yapanlar için de ideal ürünlerdir. Her yaş grubundan kullanıcıya hitap eden erkek termal ürün çeşitlerini tercih ederek hem yaşam kalitenizi artırabilir hem de soğuk havanın önünüze çıkardığı tüm engelleri kolayca aşabilirsiniz.

Bacakları ve kalçayı saran tayt formlu erkek termal içlikler, size rahat hareket etme serbestliği sağlar. Pantolon ve eşofmanlarınızın içine kolayca giyebileceğiniz erkek termal taytlar, bedeninizi ikinci bir deri gibi sararak hiç potluk yapmaz. Beden ısınızı sabit tuttuğu için karlı havalarda bile ayaklarınızın sıcak kalmasını sağlayan erkek ermal çoraplarla soğuk kış günlerinde rahat edebilirsiniz. Düz, iki renkli ya da kendinden desenli tasarımlara sahip çorap çeşitleri, ince ve kalın dokulu modellerle üretilir. Termal çorap erkek ürünlerini, 2’li ve 3’lü setler hâlinde satın alarak ekonomik alışveriş yapma şansı da bulabilirsiniz.

Erkek Termal Giyim Ürünlerinin Özellikleri Nelerdir?

Marks & Spencer erkek termal giyim çeşitlerimiz, ileri teknoloji ile üretilen fonksiyonel ürünlerdir.

 • Heatgen teknolojisi ile tasarlanan uzun ve kısa kollu erkek termal atletler, nemi vücuttan uzaklaştırma özelliğine sahiptir. Böylece kuru kalmanız mümkün olur.
 • Heatgen teknolojisinin bir diğer özelliği, kötü kokuların oluşmasını önleyen anti-bakteriyel yapıya sahip olmasıdır.
 • Hafif ve esnek kumaş detayı sunan termal erkek atletler ile açık hava antrenmanlarınızı kolayca yapabilirsiniz.
 • Daha fazla hareket özgürlüğü tanıyan regular fit kesimli termal tayt erkek modelleri, yumuşacık kumaşıyla size rahat kullanım konforu sunar. Heatgen teknolojisi ile tasarlanan içlikler, her an rahat ve sıcak hissetmenizi kolaylaştırır.
 • %38 akrilik, %29 pamuk, %29 viskoz ve %4 elastan dokumayla üretilen pamuklu termal içlik modellerini, ikili ve tekli setler hâlinde satın alabilirsiniz.
 • %35 yün, %26 polyester, %23 viskoz ve %16 poliamit iplikle tasarlanan Marks & Spencer uzun kollu termal atletler, en soğuk günler için idealdir.
 • Beyaz, siyah, bej ve mavi renk alternatifiyle üretilen ve 2'li setler hâlinde sunulan kısa kollu termal atletler, günlük kullanıma uygun modellerle tasarlanır.
 • Yün karışımı dokumaya sahip erkek kışlık termal içlik modelleri, kaymayı önleyen Flexifit teknolojisiyle üretildikleri için gün boyu rahat hissetmenizi sağlar.
 • %50 pamuk dokumayla tasarlanan termal tayt erkek modellerini, serin günlerde kullanabilirsiniz.
 • S, M, L, XL ve XXL beden ölçüleriyle üretilen termal içlik ve atlet modellerinin siparişini vermeden önce, Marks & Spencer erkek beden tablosuna bakarak beden ölçünüzü kolayca belirleyebilirsiniz.
 • Vücut sıcaklığını uzun süre korumayı başaran termal erkek giyim ürünlerini çamaşır makinesinde ve 40º ısıda yıkayabilirsiniz.

Bacaklarınızı Sıcak Tutan Termal İçlik Erkek Modelleri

Vücut ısısını koruyarak sıcak kalmanızı sağlayan erkek termal içlikler, kış mevsimini rahat geçirmenizi sağlar. Bedeni saran hafif dokumalı ürünleri, ince yapılı kumaş ve kot pantolonlarınızın içine giyerseniz en soğuk iklimlerde bile giyim tarzınızdan ödün vermezsiniz. Regular fit kalıp ile tasarlanan Marks & Spencer termal içlik modelleri bu konuda size yardımcı olur. Beyaz, bej, gri ve siyah gibi renklerle üretildiği için farklı renkteki pantolon modellerine kolayca uyum sağlayan ürünlerdir.

Nemi vücuttan uzaklaştıran ve beden ısısını %80 oranında muhafaza eden termal tayt erkek modelleri, soğuk ve açık havada yapılan outdoor aktiviteleri için idealdir. Kayak, bisiklet, dağcılık, koşu ve doğa yürüyüşleri için tasarlanan ürünler, yünlü dokuma özelliğine sahiptir ve sizi korumayı başarır. Termal giyim ürünleri, sporcular kadar açık havada çalışan kullanıcılardan da büyük ilgi görür. Nefes alan yumuşacık pamuklu dokumayla üretilen termal içlik modelleri ise ferah tutan ve rahat ettiren ürünlerdir.

Erkek Termal Giyim Ürünleri ile Kışlar Daha Güvenli

Ani ısı değişimleri insan sağlığı için risk taşır. Soğuk ve karlı kış mevsimlerinin yaşandığı coğrafi bölgelerde yüksek korumalı kıyafetlere ihtiyaç duyulur. Soğuktan korunmayı kolaylaştıran termal giyim ürünleri, tüm bedeni sıcak tutmayı başararak sağlıklı kalmanıza yardımcı olur. Üst üste giyinmek yerine teninizin üzerine giyeceğiniz termal atlet ve taytlarla kolayca soğuktan korunabilirsiniz. Sadece bacaklarınızı veya üst bedeninizi korumak yeterli olmayacağı için uzun kollu termal atlet, tayt ve çorap modellerini giyerek tüm vücudunuzu sıcak tutabilirsiniz. Kazak, sweatshirt ve gömlek içerisine giyilen termal özellikli atlet ve taytlar, soğuk havaya karşı pratik çözüm sunan ürünler olmayı başarır. Siyah, beyaz, gri, mavi renk alternatifleriyle üretilen kısa ve uzun kollu atletlerinizi, uygun renkli gömleklerinizi tamamlamak için de kullanabilirsiniz.

Marks & Spencer tarafından üretilen termal erkek içlik ve atlet modellerimizi inceleyerek bedeninize ve tarzınıza uyan ürünleri kolayca satın alabilirsiniz. Heatgen teknolojiyle tasarlanan tayt ve atletlerinizi uzun süre keyifle kullanabilirsiniz.

Başa Dön
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

​Marka Mağazacılık A.Ş. Üyelik Sözleşmesi

İş bu Sözleşme, şirket merkezi Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Emaar Square, F Blok No:82 F/10 Üsküdar/İstanbul/Türkiye /İstanbul adresinde mukim Marka Mağazacılık Anonim Şirketi (“Marka”) ile Müşteri Memnuniyet Programı üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

Üye, ad, soyad, cep telefonu numarası, adres, e-mail, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim izin bilgilerinden oluşan formun doldurulması sonrasında kayıt işlemi, elektronik ortamda gönderilen şifrenin ibrazı ile tamamlandığı andan itibaren işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Üyeliğin gerçekleşebilmesi için, cep telefonu numarası ile kayıt yapılması zorunludur. Üyeliğin sunduğu avantajlar, cep telefonu bilgisinin ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Sözleşme, üyelik şartlarını, gizlilik kurallarını, ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili bilgilendirmeleri içermektedir.

Üyelik Program şartları/ Koşulları;

1. Mülkiyeti Marka’ya ait olan Müşteri Memnuniyet Programı, üyelerine; Türkiye’de Marka tarafından temsil edilen Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarından ürün alımında, genel ve özel kampanyalarda, promosyonlarda, tanıtımlarda, puan kazandırmalarda, hediye çeki veya hediye verilmesinde, indirimlerde çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla Marka Mağazacılık A.Ş. markalarının ortak üyelik programı olarak düzenlenmiştir.

2.    Program üyeliği hamiline düzenlenmiştir.
3.    Marka; telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, e-posta, SMS, mektup, internet vb. kanallarla yapılacak genel veya özel avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunmak amacına yönelik olarak programa üye olan müşterilere onay vermeleri halinde belirlenen vasıtalarla temasa geçer.
4.    Programa üye olanlara; pazarlama, reklam, bilgilendirme, indirim, tanıtım yapılması ve benzeri amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesi ve bu bilgileri elektronik iletilerin gönderimini yapan 3.kişilerle ve Marka’nın iş ortakları ile paylaşılması amacıyla açıkça onayları talep edilmektedir. Bu onay talebine olumlu yanıt verilmesi halinde, yine üyelerin onayına göre taraflara e-posta ve/veya kısa mesaj (sms) olarak ticari elektronik iletiler gönderilmektedir. Üyeler diledikleri zaman bu e-postaları ya da kısa mesajları almamak için bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir veya taraflarına gönderilmiş olan e-postaların altında bulunan linke tıklayarak ya da kısa mesajların alt kısmında bulunan reddetme prosedürünü izleyerek bilgilendirme listesinden çıkabilirler.
5.    Birden fazla üyeliğe sahip olunması durumunda bu üyeliklerin sağladığı avantajlar, sadece bir üyelik için kullanılabilir, üyeliklerin avantajları toplanarak kullanılamaz.
6.    Marka tarafından sağlanan haklar, üyelik bilgilerinin eksiksiz, doğru ve güncel olması ve üyeliğin aktif olarak kullanılması ile mümkündür. Marka, bilgilerdeki eksiklik, hata veya benzer nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda program üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
7.    Marka, belirli sürelerde kullanılmayan puanları sıfırlama/silme hakkına sahiptir. Ayrıca puanlar her yıl aksi belirtilmediği sürece 1 Ocak akşamı ve/veya 1 Temmuz akşamı silinir. Marka herhangi bir bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirme: Puan Silme İşlemleri yapılırken 1 Ocak – 30 Haziran arası kazanılan puanlar bir sonraki yıl 1 Ocak akşamı, 1 Temmuz – 31 Aralık arası kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 1 Temmuz akşamı silinir
8.    Üyeler, programın sağlamış olduğu üyelik imkanlarından faydalanabilmek için istenen bilgileri tam ve doğru olarak vermek ve herhangi bir değişiklik durumunda zamanında bildirim yapmak zorundadır.
9.    Marka dilediğinde bu üyeliği, bir banka, finansman kuruluşu v.b. ve Marka Mağazacılık A.Ş. ve Fiba Holding A.Ş., Fina Holding A.Ş. ve Grup şirketleri ve ortakları, iştiraklerine, iştirakçilerine, Marks & Spencer p.l.c şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.
10.    Üye’nin kazanacağı, genel, özel kampanya , promosyon , puan, hediye çeki veya hediye, indirim gibi haklar ve kullanım şartları, Marka tarafından tek yanlı belirlenir. Burada belirtilen haklar ile ilgili tarafar arasında çıkabilecek ihtilaflarda Marka’nın kayıtları esas alınacaktır. Marka bu hakları istediği şekilde düzenleme, değiştirme ve geri alma hakkına sahiptir. Bu düzenleme, degisiklikler veya geri alma Marka tarafından uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlara tabidir.
11.    Kazanılan hakların kullanımı, üyeliğin mağazada güncel cep telefon numarası ile kayıt yapılması ve alışverişlerde üyeliğe kayıtlı olan cep telefonu numarasının ibraz edilmesiyle mümkündür.
12.    Alışverişe konu ürünlerin iadesinde, iade edilen ürün dolayısıyla Üye’ye verilen haklar geri alınır.
13.    Marka üyeliği, TC yasalarına uygun olarak telekomünikasyon hizmeti verme izni ve yetkisine sahip operatörler aracılığı ile temin edilen, kendi adına kayıt edilmiş cep telefon numarasına sahip ve Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerlidir.
14.    Üyelikte biriken puanlar veya ekstra haklar nakde çevrilemez; Başkasına devredilemez veya nakit yerine kullanılamaz.
15.    Üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası hiçbir koşul altında değiştirilemez, güncellenemez. Üyenin cep telefonu numarası değiştiğinde, mevcut üyeliğinde kayıtlı bulunan cep telefonu numarası değiştirilemez, güncellenemez. Üye daha önce üyelik kaydı oluşturmadığı bu telefon numarası ile yeni bir üyelik oluşturması gerekir. Üyenin eski cep telefon numarası üzerinden oluşturulan üyeliğinden kazanılan hakları, yeni üyeliğe devir edilemez.
16.    Marka, üyelerin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti etmez.
17.    5TL ve üzerindeki değere denk gelen puanlar, Marka A.Ş. Mağazalarında üyenin sistemde bulunan cep telefonuna gönderilen şifrenin kasada kabul edilmesi ile harcanabilir. Kimlik ibrazı veya farklı yollar ile üyenin sahip olduğu 5TL ve üzerine denk gelen puanlar kullanılamaz. 5TL ve altı olan puanlar telefon numarası ibrazı ile kullanılabilir; üyenin cep telefonuna 5TL ve altına denk gelen puanların kullanımı için şifre gönderilmez. Kullanılan puanlardan Marka Mağazacılık A.Ş sorumlu değildir.
18.    Üyenin, Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarında yaptığı puan kazanım/kullanım işlem hareketleri ortak puan hesabında yansır.
19.    Üyeliğin, Üye tarafından elektronik ortamda gönderilen şifre ile sonlandırılması ile üye yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
20.    Puan bilgilerini Türkiye’de Marka’ya ait Marks & Spencer, Gap ve Banana Republic mağazalarından ve ilgili markaların mobil aplikasyonlarında üye girişi yaparak öğrenmek mümkündür.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

“Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da “Üye” olma aşamasında talep edilen ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri; yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle sms, e-posta, site içi bilgilendirmeler ve benzeri yöntemlerle, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetleri, araştırma, pazarlama faaliyetleri ve istatistikî analizler yapmak amacıyla veya gerektiğinde “Üye” ile temas kurmak için kullanabilir. Yine yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle kişisel veriler aynı zamanda Marka Mağazacılık A.Ş.'nin süreçlerini iyileştirme amaçlı araştırmalar yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları yapmak için Marka Mağazacılık A.Ş.'nin işbirliği içinde olduğu yurt içi ve yurt dışında mukim firmalara aktarılabilir, bu firmalar tarafından işlenebilir ve kullanılabilir.

Diğer Hususlar;

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İşbu Sözleşmenin yorum ve uygulanmasından doğacak ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğu taraflarca kabul edilmiştir.