{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Bizimle Çalışmak İster misiniz?

Çalışma planlarımızı hayata geçiren ve Marks & Spencer’ı müşterilerimiz için özel yapan çalışanlarımız işimizin temelini oluşturur. Avrupa, Orta Doğu ve Asya’da 360′dan fazla mağazamız ve tüm dünyada 81,000 çalışanımız bulunmaktadır.

İlginizi çekti mi? Marks & Spencer’ın moda alanındaki liderliğine destek olurken aynı zamanda müşterilerimize kendini özel hissettirmeyi bilen, coşkulu bir perakendeciyseniz, içinizdeki cevheri ortaya çıkaracak kariyer olanaklarımız var. Bunun anlamı, harika bir eğitim, geniş sosyal haklar ve avantajlar ile hızla yükselme şansıdır.Bu heyecan verici dünyanın bir parçası olun.

Değerlerimizi ve kültürel mirasımızı keşfedin: Hakkımızda >

Şirketimizi tanıyın: Faaliyet Raporu >

Başvuru yapmak isterseniz: ik@marks-and-spencer.com.trBİLİYOR MUYDUNUZ?

2011 yılında, uluslararası bir lisansüstü programı gerçekleştirerek, Hindistan, Çin, Hong Kong, Yunanistan ve Polonya’dan sekiz üniversite mezununu işe aldık. Bu mezunlar, yerel bölgelerine ek olarak, bir ayı İngiltere’de mağazalarımızda ve ofislerimizde çalışarak geçirdi.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.