{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler


SIENNA MILLER’IN SONBAHAR STİLİ

Mevsim trendlerinin ipuçlarını Sienna Miller ‘ın ikonik stilinden alın. Kabanlardan elbiselere, tamamlayıcı aksesuarlardan konforlu pantolonlara kadar sonbahar görünümlerinin etkileyici gücünü keşfedin.

THE ULTIMATE GUIDE TO WOMEN’S JEANS

From wide-leg to skinnies, straight-leg to flared styles, we reveal the hottest jeans of the season – and how to wear them

SIENNA'NIN TARZI VE GELİŞİM YOLCULUĞU

“Seksenlerin ortasında Londra'da King's Road'da yürüdüğümü ve her yerde dikenli saçlı ve çivili Punkları gördüğümü hatırlıyorum; çok avangard ve heyecan vericiydi. Doksanlı yıllarda moda, müzik ve kültürde neler olup bittiğini görmek modaya olan ilgimin başladığı yer oldu. O zamanlar kültür o kadar ilham vericiydi ki, çok fazla ilgi duyuluyordu. Kıyafetlerin beni nasıl farklı hissettirebileceği her zaman ilgimi çekmişti; onlarda insanı duygulandıran bir şeyler vardı.”

“Giysilerin beni farklı karakterler ve tarzlarda yeniden yaratması her zaman ilgimi çekmiştir.”

HER RUH HALİNE UYGUN PARÇALAR

M&S Sonbahar koleksiyonundaki en sevdiğim parçalar dış giyim koleksiyonu oldu. Çok güzel tasarlanmış, modern, klasik ve her tarza hitap ediyor. Örnek aldığım pek çok stil ikonu var ama Jane Birkin'in her zaman güzel ve konforlu göründüğünü düşünüyorum. Ne giyeceğimi bilemediğim zaman onun imza stilindeki gibi kot pantolon üzerine bir t-shirt ve klasik bir çanta tercih ediyorum. Her zaman severek kullandığım ve yanımda olan eşyalarım; şık bir pantolon, bembeyaz bir gömlek ve güneş gözlüğü ile her ortama uyum sağlayabiliyorum.

“Muhteşem kalıplı bir blazer sonsuza kadar dolapta kalabilir.”

SIENNA MİLLER VE STİL TÜYOLARI

“Marks & Spencer ile ilgili en eski anım ilk sütyen alışverişimdi. Bugün ise M&S’e sık sık uğrama sebebim sütyenin yanı sıra kaşmir parçalar.. Stilimi daha etkileyici bir hale getirmek için kazaklarımı harika bir vintage kot pantolon ve aksesuarlarla birlikte giymeyi tercih ediyorum. Bob Marley'nin tarzını yansıtan, çok sevdiğim bir deri ceketim var, kendimi ne zaman kötü hissetsem modumu yükseltmek için onu giyerim."

“Etkileyici bir görünüm için kazaklarımı aksesuarlarla tamamlıyorum.”
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.