{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0

AHU YAĞTU SİZİN İÇİN SEÇTİ

AHU YAĞTU'NUN SEVGİLİLER GÜNÜ STİLİ!

Sevgililer Günü'ne hazırlanırken yalın ve net bir görünümden taviz vermeyen Ahu Yağtu, Marks & Spencer'ın kalem elbiselerinin keyfini çıkarıyor. Kusursuz bir görünümün temelinde yatan sadelik sizi gecenin başrolüne taşıyacak. Bu özel güne hazırlanırken, sizi bekleyen sürpriz her ne olursa olsun tercihiniz "siyah küçük elbise"den yana olsun. Stilinize özgün bir tavır yükleyebileceğiniz bu parçayla sezonun ruhunu hissetmek de mümkün. Saks mavinin grafik etkisiyle buluşması bu elbiseyi hem hatlarınızı hem de duruşunuzu ifade etmek için kusursuz bir noktaya taşıyor.

ELBİSELER >

HAYALİNİZDEKİ 'O' KADIN İÇİN!

Ona bir çiçek vermek istediğinizde bunu illaki en klasik yöntem ile yapmak zorunda değilsiniz. Çiçek baskısını zamansız bir moda anlayışı ile birleştiren parçalar, çiçek kokularını taşıyan kişisel bakım ürünleri ve çok daha fazlasını Marks & Spencer'da keşfedin! <br> Sizi bir kraliçeye dönüştüren O erkek için! İncelikle düşünülen aksesuarlar, her adımda konforu ve güveni yansıtan kumaşlar ve zamana meydan okuyan bir stil O'nu ne kadar iyi tanıdığınızı göstermenin tam zamanı!

KOZMETİK >