{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0

OKULA DÖNÜŞ

M&S İLE OKULA DÖNÜŞ!

Özenle tasarladığımız Okula Dönüş Koleksiyonu ile çocuklar, çocukluklarını doyasıya yaşayacak! Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile Marks & Spencer Okula Dönüş Koleksiyonu’na tüm çocukları ve aileleri davet ediyoruz.

En Renkli Anıların Biriktiği Yere Geri Dönüş!

Okulun ilk günü! Yepyeni bir dönem, yeni arkadaşlar, eğlence dolu bir yaz sonrası arkadaşlarına kavuşma ve bilgi dolu zamanlar onları bekliyor! Hayatlarının en keyifli döneminde keşfetmekten başka hiçbir şey düşünmesinler diye, hem onlar hem de aileler için akıllı teknolojili, zamandan kazandıran ve okul alışverişini kolaylaştıran ürünler tasarladık! Kırışmayan pantolon modelleri, leke tutmayan polo yaka t-shirt’ler, sabit pilili ütü gerektirmeyen etekler, rengi solmayan kazak ve hırkalar, ütü gerektirmeyen gömlek modelleri ile çocukların ve ailelerin hayatlarını kolaylaştıracak seçenekler sunuyoruz.

Sınıfın En Pratik Kıyafetlerine Sahip Olanlar Parmak Kaldırsın!

Can’ın kırışmayan ve ütü gerektirmeyen okul pantolunu: Can, kırışmayan Marks & Spencer okul pantolunu ile uzun öğle aralarında arkadaşlarıyla basket oynuyor. Okuldan eve döndüğünde pantolonunu askıya asıp, ertesi sabah yeni ütülenmiş gibi görünen pantolonunu askıdan geri alıp giyebilecek.


Defne’nin rengi solmayan hırkası: Defne, en sevdiği Marks & Spencer okul hırkasını her gün giymeye bayılıyor. Art arda yıkama sonrasında bile rengini kaybetmeyen pamuklu hırkasını seneye bile giyebilecek.


Ada’nın sabit pilili, kırışmayan okul eteği: Ada, sabit pilili okul eteği ile kendini çok rahat hissediyor. Kırışmayan ve ütü gerektirmeyen pilileri sayesinde eteği, eve döndüğünde bile ütülü bir görünüme sahip oluyor.


Ege’nin leke tutmayan polo yaka tişörtü: Polo yaka tişörtü ile Ege, sınıfın en karizmatiklerinden. Yemek arasında bazen üzerine bir şeyler dökülse bile, leke tutmayan polo taka t-shirt’ü ile karizmatikliğinden asla ödün vermiyor.


Mert’in ütü gerektirmeyen okul gömleği: Mert, sınıfın oraya buraya koşturan sempatik yaramazlarından. Durum böyle olunca gömlekleri kırışıklık içinde kalıp her gün ütü gerektiriyordu. Marks & Spencer ütü gerektirmeyen gömlekler sayesinde, Mert’in haylazlıkları dizginlenmese de gömleğindeki kırışıklıklar durulmuş oldu.

Okul Alışverişinde Öne Çıkan Detaylar

Uzun bir günün ardından eve giderken tüm eşyalarını rahatça sığdırabileceği konforlu bir sırt çantası, okul giyiminin en önemli detaylarından biri. Star Wars™ desenli, Disney™ karakterli, pullu ya da düz renkli Marks & Spencer sırt çantası modellerine göz atmanızı özellikle tavsiye ediyoruz.

Okulda tüm gün ayakkabının içinde kalan ayakların rahat hissetmesi için Freshfeet™ teknolojisine sahip okul çoraplarımızı öneriyoruz. Freshfeet™ teknolojisi, kokulara neden olan bakterilerin önüne geçerek ayağın nefes almasını ve böylece gün boyunca çocukların rahat hissetmelerini sağlar.

Çocukların her ne kadar günlerinin çoğu sınıfta geçse de dışarıda geçirdikleri vakit de azımsanamayacak kadar fazla oluyor. Eylül ayının değişken havalarında üşütmesinler diye Marks & Spencer çocuk mont modellerine göz atmanızı öneriyoruz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.