{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Okula Dönüş Yolunda Yine Yeniden Birlikteyiz !

Okula Dönüş Koleksiyonu ile çocuklar, çocukluklarını doyasıya yaşayacak! Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile Marks & Spencer Okula Dönüş Koleksiyonu’na tüm çocukları ve aileleri davet ediyoruz.Yeni eğitim-öğretim yılının yaklaştığı bu dönemde hem aileleri hem de çocukları mutlu edecek stil önerileri Marks & Spencer Okula Dönüş koleksiyonu’nda keşfedilmeyi bekliyor.

THE ULTIMATE GUIDE TO WOMEN’S JEANS

From wide-leg to skinnies, straight-leg to flared styles, we reveal the hottest jeans of the season – and how to wear them

Tatilin Ardından Büyük Bir Heyecanla Geri Dönüyoruz, Yeni Maceralara Hazır Mısın?

Okula Dönüş Koleksiyonu ile çocuklar, çocukluklarını doyasıya yaşayacak! Hayatı kolaylaştıran teknolojileri ile Marks & Spencer Okula Dönüş Koleksiyonu’na tüm çocukları ve aileleri davet ediyoruz. Okula yeni başlayacak heyecanlı minikler için ilk gün unutulmazdır. Bu heyecanlı günde Marks & Spencer’ın yenilikçi teknolojileri onların konforu ve özgüveni için en büyük destekçi olacak. Tatil sonrası sabırsızlıkla arkadaşlarıyla buluşup yeni maceralara atılmayı bekleyen çocukların rahat ve özgürce hareket etmesi için tasarlanan M&S Okula Dönüş Koleksiyonu, sadece fonksiyonel faydalar sunmuyor aynı zamanda stillerine ilham vererek tarzlarıyla öne çıkmalarını sağlıyor.
Sınıfın En Stil Sahibi!

Hayallerini anlatan rengarenk aksesuarlarla okul kombinleri artık daha eğlenceli.Sınıfın En Enerjiği!

Kırışmayan kumaş pantolonlar, leke tutmayan polo yaka tişörtler tam onlara göre.Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.