{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

blog-MugeBoz

MÜGE BOZ ERDENİZ İLE SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR STİLİN İPUÇLARI

Doğaya duyarlı tasarımları, çok yönlü kullanıma uygun detaylarla tamamlayan Marks & Spencer;  başarılı oyunculuğu ve bebeği Vina ile keyifli anlarına ortak olmaktan mutluluk duyduğumuz Müge Boz Erdeniz’in sezon stiline ilham veriyor.

Rahat ve Enerjisi Yüksek Tasarımlar

Baharın taze enerjisine eşlik eden organik pamuk dokulu modern silüetler, Marks & Spencer Kadın Giyim Koleksiyonu’nun kilit parçalarını oluşturuyor. Çarpıcı doğal renklere sahip, formu ve duruşu ile vücut yapınıza uygun tek parça şıklığı sunan elbiseler, Müge Boz Erdeniz’in sezon gardırobunun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

“Denim on Denim” ile
Güçlü Duruş

BCI (Better Cotton Initiative) Sertifikası’na sahip Denim Pantolonlar ile oluşturacağınız  “Denim on Denim” görünümler de özgüveni yüksek stiller sunuyor. Koleksiyonda yer alan Ivy, Lily ve Sienna modelleri ile en üst düzeyde konfor ve gün boyu hareket özgürlüğü sağlayan esnek yapılı kumaşlar dikkat çekiyor. Baharın gelişiyle sezonun trend görünümlerini ; Boyfriend, Balloon ve Mom Jean modelleri ile kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Klasik bir görünüm ya da hafta sonu şıklığınız için uygun şekilde kombinleyerek güçlü duruşunuz ile fark yaratabilirsiniz.

Gelişmiş Ürün Teknolojileri
ile Deyince...

Üstelik, StayNEW™ Teknolojisi Denim pantolonlardaki tüylenmeyi ve renk kaybını önleyerek, daha uzun süre yeni ve canlı görünmesini sağlıyor. Kalça ve basen bölgenizi bir beden ince göstermeyi hedefleyen “Sculpt and Lift” özellikli Denim pantolonlar, modern bir silüet çizen hırka ve triko kazaklarla kombinlendiğinde fonksiyonelliği ile dikkat çekiyor. Her daim yenilikçi duruşuyla Marks & Spencer, bu sezon da zamansız şıklığın doğru adresi olmayı sürdürüyor.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.