{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler


Mısır Pamuğu


Mısır'ın Beyaz Altını

Dünyanın en özel pamukları arasında yer alan Mısır Pamuğu, Mısır’ın en verimli topraklarında özenle yetiştirilmekte olup herhangi bir fabrikasyon işlemine girmeden evlerimize ve gardıroplarımızdaki en özel yerini almaktadır. Asırlardır adını hep duyduğumuz, kalitesi ve kendine özgü yapısıyla bilinen ve Mısır’da “Beyaz Altın” olarak bilinen Mısır Pamuğu, Mısır’ın bereketli topraklarındaki serüveni tamamen doğal süreçlerle başlar.

Yüksek Kalite

Üretiminden toplanmasına tüm süreçler özenle yürütülmekte ve el işçiliği ile son kullanıcıya ulaşmaktadır. Mısır Pamuğunun en çok kullanıldığı alanlar ise genellikle Nevresim, Havlu, Tişört ve Gömleklerden oluşmaktadır. Yüksek kaliteye sahip yapısıyla, bu iplikten üretilen kumaşların kullanıldığı ürünler uzun süre renk tutması sayesinde uzun yıllar boyunca canlılığını kaybetmez ve solma yapmaz. Doğal, ince ve nefes alan dokusu sayesinde de nemi hızlıca emer kullanılan alanlarda ekstra konfor hissi verir.

Verimli Topraklardan Evinize

Özellikli ve çeşitli ürün yelpazesi ile öne çıkan Marks & Spencer, Dünyanın en özel pamukları arasında yer alan Mısır Pamuğunu, Mısır’ın en verimli topraklarından evinize ulaştırıyor. Kabarık ve ultra peluş tasarımı ile günlük kullanım için mükemmel bir tercih olan Mısır Pamuklu havlular 600 adet iplik ile dokunmuştur ve StayNew™ kumaş teknolojisi daha uzun süre kalıcı renk sağlamaktadır. Banyo dekorasyonunuza uyum sağlayacak geniş renk yalpazesi ile dilediğiniz rengi tercih edebilirsiniz.

Ekstra Ferahlık

Terletmeyen, nemi kolayca emen ve ekstra ferahlık hissi sağlayan Mısır Pamuğunu yatak odalarınızda da rahat bir uyku deneyimi için tercih edebilirsiniz. Oxford stili ile tasarlanan, 230 adet iplik ile dokunan yastık kılıfı setleri en keyifli uykularınıza eşlik edecek. Mısır’ın “Beyaz Altın”ı Marks & Spencer’ın ise en önemli ve öne çıkan parçalarından olan Mısır Pamuklu ürünlerini hemen keşfedin!Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.