{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Apothecary Serisi

Mevcut geniş ürün yelpazesiyle, müşterilerimizin kendileri için doğru kokuya karar vermelerine olanak sağlar. Seride bulunan ürünlerimiz:  Duş Jeli, sıvı Sabun, el & vücut losyonu, el kremi, banyo yağı, banyo tuzu, nabız noktası yağı. Her ürün farklı boyutlarda sunulmaktadır. Kendinize ve ya sevdiklerinize hediye etmek için mükemmel bir tercihtir. 

Calm

Koku, duyuları sakinleştirmek ve rahatlatmak için portakal, yatıştırıcı lavanta, adaçayı ve sedir ağacının esansiyel yağlarını içermektedir. En çok satan modelimizdir.


Alışverişe başla

Restore

Koku, sardunya, sedir ağacı, canlandırıcı okaliptüs ve yatıştırıcı lavanta esansiyel yağlarını içermektedir.


Alışverişe başla

Balance

Koku, sardunyanın narin çiçek notaları ile vurgulanan güve otunun esansiyel yağlarını ve karabiber ve tarçın yaprağının baharatlı kokusunu içermektedir.


Alışverişe başla

Tranquil

Koku, yatıştırıcı ve sakinleştirici özelliklere sahip olduğu düşünülen selvi, armoise, kekik ve kadife çiçeğinin esansiyel yağlarını içermektedir. Ayrıca içeriğinde kenevir tohumu yağı da bulunmaktadır.


Alışverişe başla

Sleep

Koku, dinlendirici ve rahatlatıcı özelliklere sahip olduğu düşünülen lavanta, yasemin, güve otu ve okaliptüs esansiyel yağlarını içermektedir.


Alışverişe başla

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.