{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Kaz Tüyü İçeren Ürünler ile İlgili Bilgilendirme

M&S İngiltere, içinde kuş tüyü bulunan tüm ürünlerini sorumlu ve bilinçli bir şekilde tedarik etmekte olup, ürünlerini uluslararası tescili olan RDS sertifikası ile, yaşayan hiç bir canlıya zarar vermeden,%100 etik koşullar çerçevesinde ürettirmektedir. RDS sertifikası; “Responsible Down Standard” yani ”Sorumlu Kaz Tüyü Standardı” anlamına gelmektedir. Amacı kuş tüyü ve derilerinin canlıya zarar vermeden elde edildiğini garanti etmek ve tüylerin gereksiz yere zarar görmemiş hayvanlardan gelmesini sağlamaktır. Tüm kaz tüyü ürünlerimizde bu sertifika mevcuttur.

Kaz tüyü ceketler dahil olmak üzere, hayvan tüyü içeren tüm ürünlerimizde, bilinçli bir şekilde üretilen ve taahhüt edilen Responsible Down Standartlarını karşılayan tüyler kullanılır. Bu nedenle etik olmayan uygulamalar söz konusu değildir. M&S’in tüm dünyadaki tedarikçileri, IDFL Down standartları ve Traceable Down standartlarına ek olarak, Responsible Down Standartlarına bağlı kalmak ve uymak zorundadır.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki link'leri inceleyebilirsiniz.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.