{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

{ "productList": { "type": "Product List Viewed", "data": { "currency": "TRY", "products": [ { "product_id": "T33006345", "name": "Orta Düzey Etkili Spor Sütyeni", "price": "199,90", "brand": "MNS", "position": 1, "sku": "5645804311", "variant": "BLACK", "category": "", "dimension14": "T33006345Y0", "dimension15": "5645804311", "dimension16": " 269,95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "12", "dimension30": "349912" }, { "product_id": "T33006334", "name": "Yüksek Etkili Sporcu Sütyeni", "price": "249,90", "brand": "MNS", "position": 2, "sku": "5645803865", "variant": "BLACK", "category": "", "dimension14": "T33006334Y0", "dimension15": "5645803865", "dimension16": " 399,95 ", "dimension17": "indirimli" , "dimension18": "32C", "dimension30": "349841" }, { "product_id": "T51005304", "name": "Racerback Sporcu Sütyeni", "price": "199,95", "brand": "MNS", "position": 3, "sku": "5645830574", "variant": "BLACK", "category": "", "dimension14": "T51005304Y0", "dimension15": "5645830574", "dimension16": " 199,95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "10", "dimension30": "341213" }, { "product_id": "T33006383", "name": "Yüksek Etkili Sporcu Sütyeni", "price": "449,95", "brand": "MNS", "position": 4, "sku": "5645790490", "variant": "GREY MIX", "category": "", "dimension14": "T33006383T4", "dimension15": "5645790490", "dimension16": " 449,95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "38B", "dimension30": "335033" }, { "product_id": "T33006372", "name": "Fermuar Detaylı Yüksek Etkili Spor Sütyeni", "price": "449,95", "brand": "MNS", "position": 5, "sku": "5645777106", "variant": "BLACK", "category": "", "dimension14": "T33006372Y0", "dimension15": "5645777106", "dimension16": " 449,95 ", "dimension17": "indirimsiz" , "dimension18": "34B", "dimension30": "332988" } ] } } }

Sporcu Sütyeni Modelleri

Sporcu sütyenlerimiz yüksek tempolu sporlarda bile göğüslerinizin hareketini sınırlandırarak rahat hissetmenizi sağlamak için tasarlanmışlardır.

Kadın Sporcu Sütyen

Kadın iç giyiminin en önemli parçası sütyenler, niteliklerine göre kendi aralarında çeşitlere ayrılır. Sporcu sütyeni, işlevsel özellikleri ile her geçen gün daha fazla önem kazanmaktadır. Renkli modelleri ile estetik görünümünüzü göz önünde bulunduran kadın sporcu sütyeni çeşitleri, spor aktiviteleri için idealdir. Rahat bir spor günü için ihtiyaçlarınızın ilk sırasında yer alan spor giyim modelleri, farklı zevklere hitap eder. Marks & Spencer sporcu sütyen modelleri, yüksek tempolu aktivitelerinizde dahi rahat hissetmenizi sağlamak için tasarlanır. Siz de hemen en şık ve konforlu modelleri hemen keşfedin ve aktivitenizi tamamlayın!

Sporcu Sütyeni Nasıl Seçilir?

Birbirinden farklı özelliklere sahip sporcu ürün modelleri arasından seçim yapmanız gerekir. Bir sporcu iç giyim ürününde olması gereken bazı kriterler vardır:

 • Doğru modeli seçebilmeniz için öncelikle bedeninizi öğrenmelisiniz.
 • Sütyenin göğsünüzü tamamen kavraması ve göğsünüzün taşmaması oldukça önemlidir.
 • Sütyende bulunan alt şerit, normal günlük modellerden daha rahat olmalıdır. Ayrıca modelin yan ve üst kısımları göğsü sararak sağlam bir şekilde tutmalı ve hareketlerinizi sınırlandırmamalıdır.
 • Sporcu sütyenleri, özellikle büyük göğüslü kadınlar tarafından rahat hareket edebilmeleri için tercih edilir.
 • Kumaş dokusu da sporcuların sağlığı açısından dikkat edilmesi gereken kriterler arasında yer alır. Terin dışarı atılmasına yardımcı olan tekstil ürünleri, ciltteki olası tahriş ve kızarıklıklara karşı önlem niteliğindedir. Hızlı bir şekilde kuruyan kumaşlardan üretilen modeller de tercih edilebilir. Göğüs ucu en hassas noktalardan biri olduğu için, sütyeninizi dikişsiz modeller arasından seçmenizde fayda vardır.
 • Askılarının rahat nefes alacak sıklıkta olması da boyun ve sırt ağrılarının giderilmesine destek olur.
 • Sütyeninizin yukarı doğru olması sağlığınızı olumlu yönde etkiler. Bu yüzden destekli sporcu sütyeni seçmeniz her açıdan daha uygun olur. 

Marks & Spencer sporcu sütyeni modelleri ve fiyatları, her tarz ve bütçeye göre farklılık gösterir. Hemen koleksiyonumuzdaki sporcu ürün modellerini inceleyebilir ve sporunuza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz!

Sporcu Sütyeni Nasıl Yıkanır?

Sütyen, bakımı en hassas parçaların başında gelir. Ürün çeşidinin kullanım ömrünü uzatmak için ılık suda elde ve fazla sürtmeden yıkamanız, ürünün kullanım ömrünün uzaması ve görevini yerine getirmesi açısından oldukça önemlidir. Eğer makinede yıkamak istiyorsanız, hassas programda ve kopçaları kapalı bir şekilde, ılık suda yıkamanız gerekir. Yüksek ısıda sütyenlerinizin elastikiyetinin bozulma ihtimali olduğu için makinede kurutmamanızda fayda vardır. Asarak kurutmanız, ürünün her yerinin aynı anda kurumasına olanak tanır. Spor sütyeninizin pedleri bozulup gevşediğinde, göğüslerinize vereceği destek azalacağı için bakımına ekstra özen göstermelisiniz. Ürünün hijyen kısmında beyaz sabun, bebek temizlik ürünleri ya da organik temizleyiciler tercih etmeniz, özelliklerini kaybetmemeleri için dikkat etmeniz gerekenler arasında bulunmaktadır. Kullanım sıklığınıza bağlı olarak 6 ile 9 ay arasında sporcu sütyeninizi değiştirmeniz sağlıklı bir kullanıma imkan tanır. Spor stilinizi Marks & Spencer'dan seçeceğiniz sporcu modelleri ile renklendirebilirsiniz. 

Sporcu Sütyeni Neden Kullanılmalıdır?

"Sporcu sütyeni ne işe yarar?" sorusuna yanıtı, spor tutkunu kadınların en büyük sıkıntılarından biri olan göğüs ağrılarını azaltmak için bir ihtiyaç olması şekinde verilebilir. Sporcu ürün modeli ile desteklenmeyen göğüsler aşağı, yukarı, sağa ve sola hareket ettiği için liflerde ve kaslarda zedelenmeler olabilir. Bu durum da, geri dönüşü olmayan sarkmalara sebebiyet verebilir. Hareketlerinizi daha estetik hale getiren sporcu sütyeni faydaları arasında göğüslerinizin sağlığına verdiği önem yer alır. Ürünleri kullanım amacınız, rahat bir şekilde spor yapmak olduğu gibi, aynı zamanda, aktivitelerden dolayı oluşabilecek kazaların ve dönüşü olmayan sonuçların da önüne geçmektir. Ürünler, kavrayıcı özellikleri ile göğüsleri koltuk altlarına kadar sarar ve göğüslerin vücut ile uyum içinde hareket etmesini sağlar. Son dönemlerde, spor kıyafetleri farklı modelleri ile oldukça ilgi çekmektedir. Kıyafetleriniz ile uyumlu sporcu sütyenleri hem şık hem de estetik bir görünüm kazanmanızı sağlar. Ürünleri isterseniz tek başına isterseniz t-shirt'leriniz ile kombinleyebilirsiniz.

Sporcu Sütyen Modelleri ile Aktiviteleriniz Renklensin

Spor tutkunları arttıkça kıyafet alternatifleri de geniş bir çeşitliliğe yayılır. Stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun ürünler tercih ederek aktivitelerinizi canlandırabilirsiniz. Sporcu sütyeni, gerekli olan ihtiyaçların ilk sırasındaki yerini her zaman korur. Vücudunuzun hassas yapısını koruyan sütyen modelleri en çok konfor aradığınız özel zamanlarınızı rahatlatır. Esnek ve kaliteli yapıya sahip modellere fileler ile farklılık katıldığı gibi pembe, siyah, gri gibi düz renkler ve desenler ile de canlılık kazandırılır. Zevkinize göre bir model tercih ederek tayt ve sporcu sütyeni kombinlerinize son bir dokunuş gerçekleştirebilirsiniz.

 • Full Cup Sporcu Sütyen modelleri, gün boyunca hareket özgürlüğünüzü korur ve nefes alan yapısı ile nemi üzerinizde tutmaz. Konforlu ve sağlıklı bir kullanım sunarak spor yapmanıza destek olur.
 • Dolgulu ve Balensiz Sporcu Sütyen modelleri sayesinde küçük göğüslerinden şikayet edenler rahatlığa kavuşur. Spor yaparken göğüslerinizi istediğiniz şekilde sardığı gibi, estetik bir görünüm de oluşturur.
 • Çıkarılabilir askılara sahip modeller farklı kullanım şekilleri sunar. Böylece isterseniz önden ve arkadan çapraz, isterseniz askısız kullanarak kendinize uygun en rahat kullanım şeklini seçebilirsiniz.
 • Sırtınızı destekleyen bantlara sahip olan sütyen çeşitleri ağrılarınıza son verdiği için, en ağır sporları dahi kolaylıkla yapabilmenizi sağlar. Sırtınızı sarıp sıkı bir şekilde tutarak sırt kaslarınızı geliştirmenize destek olur. 
 • Önden fermuarlı sporcu sütyen modelleri, aktiviteniz bittiğinde kolaylıkla çıkarma şansı tanır. Böylece hızlı bir şekilde üstünüzü değişip günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz.      
 • Bedeninizi sabit bir şekilde tutan sporcu sütyenleri tüm konsantrasyonunuzu spora vermenizi sağlar.   

Marks & Spencer sporcu sütyen modelleri spor aktivitelerinizi keyifle yapmanızı sağlar. Siz de en sevdiğiniz renkteki sütyen modelini hemen seçin ve sporunuza kaldığınız yerden konforlu ve şık bir şekilde devam edin!

Başa Dön
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

​Marka Mağazacılık A.Ş. Üyelik Sözleşmesi

İş bu Sözleşme, şirket merkezi Ünalan Mahallesi, Libadiye Caddesi, Emaar Square, F Blok No:82 F/10 Üsküdar/İstanbul/Türkiye /İstanbul adresinde mukim Marka Mağazacılık Anonim Şirketi (“Marka”) ile Müşteri Memnuniyet Programı üyesi (“Üye”) arasında aşağıdaki şartlarda akdedilmiştir.

Üye, ad, soyad, cep telefonu numarası, adres, e-mail, cinsiyet, doğum tarihi, iletişim izin bilgilerinden oluşan formun doldurulması sonrasında kayıt işlemi, elektronik ortamda gönderilen şifrenin ibrazı ile tamamlandığı andan itibaren işbu Sözleşme’de belirtilen şartlara uymak koşulu ile Sözleşme’nin tüm şartlarını kabul etmiş sayılacağını ve bu şartların kendisi için bağlayıcı olacağını kabul eder. Üyeliğin gerçekleşebilmesi için, cep telefonu numarası ile kayıt yapılması zorunludur. Üyeliğin sunduğu avantajlar, cep telefonu bilgisinin ibrazı ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.

Sözleşme, üyelik şartlarını, gizlilik kurallarını, ve Kişisel Verilerinizin İşlenmesi ile ilgili bilgilendirmeleri içermektedir.

Üyelik Program şartları/ Koşulları;

1. Mülkiyeti Marka’ya ait olan Müşteri Memnuniyet Programı, üyelerine; Türkiye’de Marka tarafından temsil edilen Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarından ürün alımında, genel ve özel kampanyalarda, promosyonlarda, tanıtımlarda, puan kazandırmalarda, hediye çeki veya hediye verilmesinde, indirimlerde çeşitli avantajlar sağlamak amacıyla Marka Mağazacılık A.Ş. markalarının ortak üyelik programı olarak düzenlenmiştir.

2.    Program üyeliği hamiline düzenlenmiştir.
3.    Marka; telefon, çağrı merkezleri, otomatik arama makineleri, e-posta, SMS, mektup, internet vb. kanallarla yapılacak genel veya özel avantajlar, ürün, hizmet tanıtımları, reklâm, pazar araştırması anketler ve diğer müşteri memnuniyeti uygulamaları sunmak amacına yönelik olarak programa üye olan müşterilere onay vermeleri halinde belirlenen vasıtalarla temasa geçer.
4.    Programa üye olanlara; pazarlama, reklam, bilgilendirme, indirim, tanıtım yapılması ve benzeri amaçlarla ticari elektronik ileti gönderilmesi ve bu bilgileri elektronik iletilerin gönderimini yapan 3.kişilerle ve Marka’nın iş ortakları ile paylaşılması amacıyla açıkça onayları talep edilmektedir. Bu onay talebine olumlu yanıt verilmesi halinde, yine üyelerin onayına göre taraflara e-posta ve/veya kısa mesaj (sms) olarak ticari elektronik iletiler gönderilmektedir. Üyeler diledikleri zaman bu e-postaları ya da kısa mesajları almamak için bilgilendirme listesinden çıkartılmayı talep edebilir veya taraflarına gönderilmiş olan e-postaların altında bulunan linke tıklayarak ya da kısa mesajların alt kısmında bulunan reddetme prosedürünü izleyerek bilgilendirme listesinden çıkabilirler.
5.    Birden fazla üyeliğe sahip olunması durumunda bu üyeliklerin sağladığı avantajlar, sadece bir üyelik için kullanılabilir, üyeliklerin avantajları toplanarak kullanılamaz.
6.    Marka tarafından sağlanan haklar, üyelik bilgilerinin eksiksiz, doğru ve güncel olması ve üyeliğin aktif olarak kullanılması ile mümkündür. Marka, bilgilerdeki eksiklik, hata veya benzer nedenlerden dolayı herhangi bir zamanda program üyeliğini iptal etme hakkına sahiptir.
7.    Marka, belirli sürelerde kullanılmayan puanları sıfırlama/silme hakkına sahiptir. Ayrıca puanlar her yıl aksi belirtilmediği sürece 1 Ocak akşamı ve/veya 1 Temmuz akşamı silinir. Marka herhangi bir bildirim yapmadan değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır. Bilgilendirme: Puan Silme İşlemleri yapılırken 1 Ocak – 30 Haziran arası kazanılan puanlar bir sonraki yıl 1 Ocak akşamı, 1 Temmuz – 31 Aralık arası kazanılan puanlar, bir sonraki yılın 1 Temmuz akşamı silinir
8.    Üyeler, programın sağlamış olduğu üyelik imkanlarından faydalanabilmek için istenen bilgileri tam ve doğru olarak vermek ve herhangi bir değişiklik durumunda zamanında bildirim yapmak zorundadır.
9.    Marka dilediğinde bu üyeliği, bir banka, finansman kuruluşu v.b. ve Marka Mağazacılık A.Ş. ve Fiba Holding A.Ş., Fina Holding A.Ş. ve Grup şirketleri ve ortakları, iştiraklerine, iştirakçilerine, Marks & Spencer p.l.c şirketine devir edebilir, kullandırabilir veya başka programlarla birleştirebilir.
10.    Üye’nin kazanacağı, genel, özel kampanya , promosyon , puan, hediye çeki veya hediye, indirim gibi haklar ve kullanım şartları, Marka tarafından tek yanlı belirlenir. Burada belirtilen haklar ile ilgili tarafar arasında çıkabilecek ihtilaflarda Marka’nın kayıtları esas alınacaktır. Marka bu hakları istediği şekilde düzenleme, değiştirme ve geri alma hakkına sahiptir. Bu düzenleme, degisiklikler veya geri alma Marka tarafından uygun yöntemler ile duyurulduğu andan itibaren geçerli olur; tüm kampanyalar duyurulan şartlara tabidir.
11.    Kazanılan hakların kullanımı, üyeliğin mağazada güncel cep telefon numarası ile kayıt yapılması ve alışverişlerde üyeliğe kayıtlı olan cep telefonu numarasının ibraz edilmesiyle mümkündür.
12.    Alışverişe konu ürünlerin iadesinde, iade edilen ürün dolayısıyla Üye’ye verilen haklar geri alınır.
13.    Marka üyeliği, TC yasalarına uygun olarak telekomünikasyon hizmeti verme izni ve yetkisine sahip operatörler aracılığı ile temin edilen, kendi adına kayıt edilmiş cep telefon numarasına sahip ve Türkiye’de ikamet eden kişiler için geçerlidir.
14.    Üyelikte biriken puanlar veya ekstra haklar nakde çevrilemez; Başkasına devredilemez veya nakit yerine kullanılamaz.
15.    Üyeliğe tanımlı cep telefonu numarası hiçbir koşul altında değiştirilemez, güncellenemez. Üyenin cep telefonu numarası değiştiğinde, mevcut üyeliğinde kayıtlı bulunan cep telefonu numarası değiştirilemez, güncellenemez. Üye daha önce üyelik kaydı oluşturmadığı bu telefon numarası ile yeni bir üyelik oluşturması gerekir. Üyenin eski cep telefon numarası üzerinden oluşturulan üyeliğinden kazanılan hakları, yeni üyeliğe devir edilemez.
16.    Marka, üyelerin kazandığı hakları, kazanıldığı günde kullanılacağını garanti etmez.
17.    5TL ve üzerindeki değere denk gelen puanlar, Marka A.Ş. Mağazalarında üyenin sistemde bulunan cep telefonuna gönderilen şifrenin kasada kabul edilmesi ile harcanabilir. Kimlik ibrazı veya farklı yollar ile üyenin sahip olduğu 5TL ve üzerine denk gelen puanlar kullanılamaz. 5TL ve altı olan puanlar telefon numarası ibrazı ile kullanılabilir; üyenin cep telefonuna 5TL ve altına denk gelen puanların kullanımı için şifre gönderilmez. Kullanılan puanlardan Marka Mağazacılık A.Ş sorumlu değildir.
18.    Üyenin, Marks & Spencer; Gap ve Banana Republic mağazalarında yaptığı puan kazanım/kullanım işlem hareketleri ortak puan hesabında yansır.
19.    Üyeliğin, Üye tarafından elektronik ortamda gönderilen şifre ile sonlandırılması ile üye yukarıda belirtilen şartları peşinen kabul etmiş sayılır.
20.    Puan bilgilerini Türkiye’de Marka’ya ait Marks & Spencer, Gap ve Banana Republic mağazalarından ve ilgili markaların mobil aplikasyonlarında üye girişi yaparak öğrenmek mümkündür.


KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

“Üyelik Sözleşmesi” ile belirlenen amaç ve kapsam dışında da “Üye” olma aşamasında talep edilen ad-soyad, telefon numarası, e-posta adresi gibi bilgileri; yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle sms, e-posta, site içi bilgilendirmeler ve benzeri yöntemlerle, tanıtım ve bilgilendirme amaçlı iletişim faaliyetleri, araştırma, pazarlama faaliyetleri ve istatistikî analizler yapmak amacıyla veya gerektiğinde “Üye” ile temas kurmak için kullanabilir. Yine yürürlükte bulunan mevzuatta öngörülen koşullara tabi şekilde ve gerektiğinde ek onayları ve açık rızaları almak suretiyle kişisel veriler aynı zamanda Marka Mağazacılık A.Ş.'nin süreçlerini iyileştirme amaçlı araştırmalar yapmak, veri tabanı oluşturmak ve pazar araştırmaları yapmak için Marka Mağazacılık A.Ş.'nin işbirliği içinde olduğu yurt içi ve yurt dışında mukim firmalara aktarılabilir, bu firmalar tarafından işlenebilir ve kullanılabilir.

Diğer Hususlar;

Üyenin, üyelik kaydı yapması üyenin üyelik sözleşmesinde yer alan tüm maddeleri okuduğu ve üyelik sözleşmesinde yer alan maddeleri kabul ettiği anlamına gelir. İşbu Sözleşme, üyenin üye olması anında akdedilmiş ve karşılıklı olarak yürürlüğe girmiştir.

İşbu Sözleşmenin yorum ve uygulanmasından doğacak ihtilafların hallinde İstanbul Anadolu Mahkemeleri ve İcra Dairelerinin yetkili olduğu taraflarca kabul edilmiştir.