{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler


Kadın Denim Nasıl Seçilir ve Kombinlenir?

Vücut tipine göre giyinmek çok önemlidir. Özellikle denim pantolon gibi hayat kurtaran bir parçanın size yakışıp yakışmaması çok daha önemli. Ancak birçoğumuz modelini çok beğendiğimiz bir pantolonu alırken vücut tipimize uygun olup olmadığına değil de rengine, bel boyuna ya da sadece dar olup olmadığına bakarız. Oysa bu kadar sık kullandığımız bir parçayı beden özelliklerimize göre seçmek ,hem rahat hem fit görünmenizi sağlar. Marks and Spencer ile size en uygun denim modelini keşfetmeye hazır mısınız? Düz hatlara sahip bir vücut yapınız varsa sık sık bu durumdan yakınıyor olabilirsiniz. Fakat denim seçimi açısından oldukça şanslısınız. Çünkü hem bol hem dar kesimleri rahatça kullanabilirsiniz. Bacak kısımları geniş, bol paçalı Boyfriend modeller de vücut hatlarınızı ortaya çıkaran Skinny Jean'lerde sizin için mükemmeldir. Bir öneri olarak Skinny Jean’lerde arka cepleri aşağıda duran modelleri tercih ederseniz kalça ve basen duruşu daha dik ve düz vücut hatlarınız biraz hareket kazanmış olur.

Sürdürülebilir Modaya Olan Yaklaşımımız

Ekolojik, ekonomik ve etik anlamda bilinçli üretimi ve tedarik zincirini içeren sürdürülebilir moda anlayışımız ile gelecek odaklı bir yaklaşım hedefliyoruz. Tasarımlarımızı üretirken doğaya zararları minimalize etme ve dönüştürülebilir tekstil ürünleri üretme, ekonomik anlamda da müşterilerimize ve üreticilerimize değer katan koleksiyonlar yaratmaya devam ediyoruz.

BCI (İyi Pamuk Uygulamaları) BİZLERE NASIL YARDIMCI OLUR?

Çiftçiler suyu daha verimli kullanmak için eğitilir.


En zararlı kimyasalların kullanımı azaltılır.


Özgürlük, eşitlik ve güvenlik ilkeleri ile çalışma fırsatları yaratır.


Bunu yaparken çiftçilerin karı ve verimi arttırılır.

Erkek Denim Nasıl Seçilir ve Kombinlenir?

Konforuna düşkün ama aynı zamanda stil görünümünü de yansıtmak isteyen erkekler için; oxford stil gömleklerle tamamlayıp casual bir şıklık yaratabileceğiniz denim pantolonları basic tshirt’lerle tamamlayıp günlük stilinizi rahat tercihler üzerinden oluşturabilirsiniz. Pantolon üzerine tercih edeceğiniz diğer alternatifler ise pamuk dokulu trikolar ve tabiki denim ceketler. Ayrıca eskitilmiş görünümlü denimler üzerine giyeceğiniz spor bir mont ya da puffa yelek ile de modern ve rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Sürdürülebilir Moda ilkesini tasarımlarımıza yansıttığımız Denim Koleksiyonumuzda öne çıkan fonksiyonel özellikler de oldukça dikkat çekici. StayNEW™ teknolojisi denim pantolonlardaki tüylenmeyi ve renk kaybını önleyerek, daha uzun süre yeni ve canlı görünmesini sağlıyor. 360 Flex özelliği ise yenilikçi streç kumaşların yumuşak dokularla birleşerek gün boyu benzersiz bir konfor sunuyor. Yağmurlu havalarda kuru kalmanızı sağlayacak su itici özellikli Stormwear™ Teknolojisine sahip denimler, günlük stilin kurtarıcısı parçaları arasında yer alıyor.

Çocuk Denim

Yeni sezon denim modellerimiz farklı kalıp, renk ve kesimleri ile yine günlük yaşamın vazgeçilmezlerinden.


Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.