{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Vazgeçilmez Denimler ile Tanışın

KADIN DENIMLER İLE TANIŞIN!

Sürekli kullandığınız jeanlere bir süre ara verip yeni kesimler denediğinizde farklı modellerin de size ne kadar yakıştığını göreceksiniz. Straight, Skinny, Slim veya Jegging Jean pantolonlar ile arayışınıza başlayabilirsiniz. Loafer ayakkabılarla beraber kullanarak daha maskülen bir görünüme sahip olabilirsiniz. Topuklu ayakkabılar ile kombinlediğinizde daha uzun boylu ve feminen bir görünüme sahip olursunuz. Sienna Straight jean pantolonlar bu sezon öne çıkan ve aynı zamanda yeni bir stile geçmek için de ideal jean kesimidir. Ivy Skinny jean pantolonlar bacak boyunu uzun gösteren stillerimizdendir. Fakat kuralların dışına çıkmak istiyorsanız paçaları kıvrılmış Lily Slim jean pantolonlara da göz atmayı düşünebilirsiniz. Denim koleksiyonumuzdaki parçalar hem tüm gün rahatlıkla giyebileceğiniz yumuşak dokulu ve konforlu yapısı hem de birbirinden farklı renk seçenekleri ile her yaş ve tarzdan sevenlerinin vazgeçilmezi oluyor.

ALIŞVERİŞE BAŞLA

ERKEK DENIMLER İLE TANIŞIN!

Marks & Spencer Erkek Denim Koleksiyonunda bu sezon Slim fit ve Straight jean modelleri ve modern kesimleri ile ön plana çıkıyor. Rahatlığınız bizim için önemli! Dünyanın neresine seyahat ederseniz edin denim pantolonlarımıza eklediğimiz streç dokunuşlar ile hep rahat hissedin. Bütün denimlerimiz sürdürülebilir kaynaklardan elde edilen pamuktan üretilmiştir. Her hava koşulunda rahat hissetmenizi sağlamak için bazı pantolonlarımızı su itici teknolojimiz olan Stormwear teknolojimiz ile üretiyoruz. Solmalara karşı geliştirdiğimiz Stay New teknolojisi ile denimlerimiz birçok yıkama ardından bile ilk günkü gibi yeni gözükür.

ALIŞVERİŞE BAŞLA
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.