{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile internet alışverişlerinizde kolayca kredi kullanabilir, 1.000 TL – 50.000 TL arasındaki alışverişlerinizi kredi kartı limitinizi doldurmadan 12 ila 24 aya varan vade seçenekleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Siparişinizi AlışGidiş ile tamamlamak için yapmanız gerekenler aşağıdaki gibidir;

  • İnternet sitemiz veya uygulamamız üzerinden satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyin,

  • Siparişinizi tamamlamak için satın alma sayfasına ilerleyin,

  • Ödeme tamamlama aşamasında Fibabanka Alışgidiş Kredisi seçeneğini kullandığınızda, Fibabanka sayfasına yönlendirileceksiniz.

  • Fibabanka müşterisi değilseniz, Alışgidiş kredisinden faydalanmak için Fibabanka Mobil’i indirerek Görüntülü Bankacılık ile anında Fibabanka müşterisi olabilirsiniz.

  • Fibabanka müşterisi iseniz, yönlendirildiğiniz Fibabanka sayfasında ilgili formları doldurduktan ve kredi başvurunuza onay aldıktan sonra kredi kullandırımı için gerekli dokümanlara onayınız alınacaktır. Kredi işleminiz tamamlandıktan sonra ödemeniz gerçekleşecek ve tekrar ödeme onay sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz.

  • Fibabanka Alışgidiş Kredisi ile yapılan alışverişlerde, ürün iadesini web sitesi veya uygulamamızdan oluşturacağınız iade talebi ile yapabilirsiniz. Kredili alışverişlerde mağazadan iade seçeneği kullanılamamaktadır.

  • İadeniz kabul edildiği takdirde ürün bedeli kredi ile ilişkili hesaba iade edilecektir. Kredili siparişiniz iptal/iade alındığında krediniz de kapatılacaktır. Kredi kullandırma işlemi yalnızca banka tarafından sağlanmakta olup Marks & Spencer'ın kredi değerlendirmelerinde herhangi bir etkisi bulunmamaktadır.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.