{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler


Marks & Spencer’a Özel Ürün Teknolojilerini Keşfedin!

Marks & Spencer, özellikli ürün teknolojileri ile kalite ve rahatlığı bir arada sunuyor. Farklı ürün teknolojilerine sahip ürünlerimiz: Renklerin solmasını engelleyen Cool & Fresh™ teknolojisi. Gün boyu ferah hissettiren yumuşacık pamuğumuz Supima® Pamuk. Esnek kumaş yapısı sayesinde kolayca hareket etmenizi sağlayan Flexifit™ Teknolojisi. Sürdürülebilir, yumuşacık ve nefes alan Tencel™ kumaş ile üretilen ürünlerimiz. İç Çamaşırda yumuşacık bir deneyim sunan ve rahatlığa odaklanmış Sumptuously Soft™ ürünlerimiz. Deneyimlemeniz için sizi bekliyor!

Flexifit™ Teknolojisi

Flexifit™ teknolojisi, yumuşak ve nefes alabilen her yöne esnek yapısıyla daha fazla hareket özgürlüğü sağlarken aynı zamanda gün boyu mükemmel hissetmen için tasarlandı.

Özellikli Plaj Giyim Ürünleri

Ürünlerimiz, British Skin Foundation tarafından onaylanan klora dayanıklı UPF 50+ Sun Smart kumaştan üretilmiştir ve hızlı kuruyan Quick Dry özelliğine sahiptir.

Stay New™

Stay New™ teknolojisi sayesinde kıyafetleriniz ilk günkü gibi yeni kalır. Güneş ışınlarına ve klora dayanıklı yapısı ile renkleri solmaz ve esnekliğini kaybetmez.

Supima® Pamuk

Gündelik rahatlığın ön planda tutulduğu, Supima® pamuğundan üretilen iç çamaşırlarımız yumuşak ve hafif kumaşlarıyla gün boyu ferahlık hissi oluşturur.

Sumptuously Soft™

Sumptuously Soft™ teknolojisi, süper yumuşak ve pürüzsüz kumaşıyla iç çamaşır ve sütyenlerde gün boyu kusursuz bir rahatlık sağlar.

Cool Comfort™

Cool Comfort™ teknolojisi, nefes alabilen yapısıyla gün boyu cildinizde oluşan nemi emerek rahat hissetmenizi sağlar.Sıcak havalarda ferah bir his ile rahatlık sağlayan bu kumaştan yapılmış ürünler yaz boyu favoriniz olacak.

Cool & Fresh™

Cool & Fresh™ teknolojisine sahip ürünlerimiz her yıkama sonrasında renklerinin canlılığını korur ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Cool & Fresh™ teknolojisi gün içerisinde oluşan cildinizdeki nemi çekerek gün boyu ferah ve rahat hissetmenizi sağlar.

Tencel™

Tencel içeren ürünler sürdürülebilir kaynaklı Tencel™ lyocell ile üretilmiştir. Nefes alabilen bir özelliğe sahip olduğu için konfor sağlar. Hafifliği ve azaltılmış dikiş yapısı sayesinde cildi tahriş etmez. Sürdürülebilir kaynaklı, doğada çözünebilen, yumuşak dokunuşlu tencel elyafları, ekolojik ayak izinizi azaltmaya yardımcı olur.

Heatgen™ Teknolojisi

Yumuşak ve ince dokusu ile soğuk havaların vazgeçilmezi.

Stormwear™ Teknolojisi

Doğayı koruyan geri dönüştürülmüş polyester içeriği ve su geçirmez Stormwear™ Teknolojisi ile zorlu hava koşullarına karşı ekstra koruma sağlar.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında, Marka Mağazacılık A.Ş. (“Marks and Spencer”) mağazalarından, www.marksandspencer.com.tr adresinden, (Marks and Spencer) mobil uygulaması veya çağrı merkezi üzerinden her zaman erişebileceğim aydınlatma metninde detaylı olarak açıklandığı şekilde mevcut veya ileride güncelleyeceğim kişisel verilerimin; (Marks and Spencer) nezdindeki üyeliğim ve alışverişlerime göre bana özel olanak ve teklifler sunulması, genel veya bana özel kişiselleştirilmiş kampanyalar, avantajlar, promosyonlar, reklamların oluşturulması, kampanya, yarışma, çekiliş ve diğer etkinliklerin düzenlenmesi, segmentasyon, profilleme, raporlama, pazarlama ve analiz çalışmalarının yapılması, Mobil Uygulama, Site veya diğer 3. taraf ortamlarında (Marks and Spencer)’a ait reklamların ve pazarlama/iletişim faaliyetlerinin (Mobil Uygulama ve Site’deki bildirimler, pop-up gösterimi, kişiye özel teklifler, kullanıcı ekranlarının özelleştirilmesi, anket vs.) yürütülmesi ile müşteri deneyimini iyileştirmeye yönelik çalışmaların yapılması amacıyla işlenmesine rıza veriyorum.