{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler


Marks & Spencer’a Özel Ürün Teknolijelerini Keşfedin!

Marks & Spencer, özellikli ürün teknolojileri ile kalite ve rahatlığı bir arada sunuyor. Farklı ürün teknolojilerine sahip ürünlerimiz: Renklerin solmasını engelleyen Cool & Fresh™ teknolojisi. Gün boyu ferah hissettiren yumuşacık pamuğumuz Supima® Pamuk. Esnek kumaş yapısı sayesinde kolayca hareket etmenizi sağlayan Flexifit™ Teknolojisi. Sürdürülebilir, yumuşacık ve nefes alan Tencel™ kumaş ile üretilen ürünlerimiz. İç Çamaşırda yumuşacık bir deneyim sunan ve rahatlığa odaklanmış Sumptuously Soft™ ürünlerimiz. Deneyimlemeniz için sizi bekliyor!

Stay New™

Stay New™ teknolojisi sayesinde kıyafetleriniz ilk günkü gibi yeni kalır. Güneş ışınlarına ve klora dayanıklı yapısı ile renkleri solmaz ve esnekliğini kaybetmez.


Alışverişe başla

Cool Comfort™

Cool Comfort™ teknolojisi, nefes alabilen yapısıyla gün boyu cildinizde oluşan nemi emerek rahat hissetmenizi sağlar.Sıcak havalarda ferah bir his ile rahatlık sağlayan bu kumaştan yapılmış ürünler yaz boyu favoriniz olacak.


Alışverişe başla

Cool & Fresh™

Cool & Fresh™ teknolojisine sahip ürünlerimiz her yıkama sonrasında renklerinin canlılığını korur ve uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Cool & Fresh™ teknolojisi gün içerisinde oluşan cildinizdeki nemi çekerek gün boyu ferah ve rahat hissetmenizi sağlar.


Alışverişe başla

Supima® Pamuk

Supima® pamuğundan üretilen gündelik rahatlığı ön planda tutulduğu iç çamaşırlarımız yumuşak ve hafif kumaşlarıyla gün boyu ferahlık hissi oluşturur.


Alışverişe başla

Flexifit™ Teknolojisi

Flexifit™ teknolojisi, yumuşak ve nefes alabilen her yöne esnek yapısıyla daha fazla hareket özgürlüğü sağlarken aynı zamanda gün boyu mükemmel hissetmen için tasarlandı.


Alışverişe başla

Tencel™

Tencel içeren ürünler sürdürülebilir kaynaklı Tencel™ lyocell ile üretilmiştir. Nefes alabilen bir özelliğe sahip olduğu için konfor sağlar. Hafifliği ve azaltılmış dikiş yapısı sayesinde cildi tahriş etmez. Sürdürülebilir kaynaklı, doğada çözünebilen, yumuşak dokunuşlu tencel elyafları, ekolojik ayak izinizi azaltmaya yardımcı olur.


Alışverişe başla

Sumptuously Soft™

Sumptuously Soft™ teknolojisi, süper yumuşak ve pürüzsüz kumaşıyla iç çamaşır ve sütyenlerde gün boyu kusursuz bir rahatlık sağlar.


Alışverişe başla
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.