{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

MARKS & SPENCER SONBAHAR - KIŞ KOLEKSİYONUNU 3 FARKLI İSİMLE YORUMLADI

BURCU ESMERSOY

Maskülen görünümü feminen detaylarla hareketlendirmeyi tarz olarak benimseyen güçlü ve modern şehir kadınları için Burcu Esmersoy, Marks and Spencer koleksiyonundan gardırobların hiçbir zaman vazgeçilmeyen temel parçalarını yorumladı. Her beden ve paça boyu ölçüsünde olmazsa olmaz kumaş pantolonlar, etekler, zengin çeşitlilikte bluz ve gömlekler, fonksiyonel ve şık trençkotlar ile hem günlük hem de iş hayatındaki tüm kadınların gardrobunda olması gereken temel parçalara yer vererek sezon trendleriyle harmanladı. "Marks & Spencer benim için çabasız şıklığın tam karşılığı, zamansız parçaları arasında hem konforu hem de stili buluyorum. Stillerini bireysel olarak da takip ettiğim bu iki harika kadınla bugün burada olduğum için çok mutluyum!"

BURCU'NUN SEÇTİKLERİ

MERİÇ KÜÇÜK

Üniversite yıllarından beri stilimin ve gardırobumun vazgeçilmezleri kazaklar ve pantolonlar diyen Meriç Küçük, casual giyinmeyi tercih eden şehirli kadınlara Marks & Spencer’ın yeni koleksiyonunda yer alan yün, denim ve hafif kumaşlardan oluşan bir koleksiyon seçti. Sonbaharın vazgeçilmez parçaları haline gelecek kaşmir hırkalar ve kazaklardan oluşan koleksiyonda her tarza uygun ürünler yer alıyor. "Marks & Spencer'daki enlerimi seçerken konforun stille paslaştığı hepimizin günlük hayatına kolayca adapte edebileceği parçaları bir araya getirmeye çalıştım!"

MERİÇ'İN SEÇTİKLERİ

MERVE ÖZKAYNAK

Romantik şehirli kadına, floral ve çarpıcı desenlerden oluşan bir koleksiyon seçen Merve Özkaynak, Marks & Spencer’ın çok yönlü ve sürekli değişen ihtiyaçlara uyarlanabilen kesimiyle, kalitesiyle, duruşuyla yıllarca kullanılabilecek zamansız ürünlerine yer verdi. Koleksiyonda yumuşak kahve tonları, pas rengi, bordo, macenta ve zengin mavi tonlarına uzanan ahenkli bir renk paleti öne çıkıyor. Yalın çizgilerin damgasını vurduğu koleksiyonda ekoseler, çiçek desenleri, kışa geçişle birlikte yumuşak ve nefes alabilen kumaşlarla tasarlanmış, ufak aksesuarlarla zenginleştirilmiş midi elbiseler günün kurtarıcısı olarak karşımıza çıkıyor. "Benim için kumaşın kalitesi doku ve form olarak beni tatmin etmesi her şeyin üzerinde olan bir faktör! Bu noktada ise Marks & Spencer vazgeçilmezim!"

MERVE'NİN SEÇTİKLERİ
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.