{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Kullanım Koşulları

LÜTFEN SİTE KULLANIMINDAN ÖNCE YASAL UYARIYI OKUYUNUZ

Bu sitenin sahipliği ve işletmesi Marka Mağazacılık A.Ş.‘ye aittir. Site hakkında her türlü soru, yorum, öneri ve şikayetinizi 0850 222 22 67 nolu telefonu arayarak bildirebilir veya bilgi@marks-and-spencer.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Marka Mağazacılık A.Ş., bu sitede yer alan tüm bilgilerin doğruluğunu temin etmek için gerekli her türlü çabayı göstermiş olsa da bu bilgilerin tam olduklarını ve doğruluklarını garanti etmemektedir ve Marka Mağazacılık A.Ş. sitede yer alan bilgilerin doğruluğunu veya gerçekliğini üstlenmemektedir. Bu sitede yer alan tüm bilgi ve materyaller “olduğu gibi” dir ve açık veya örtülü anlamda herhangi bir garanti içermemektedir.

Bu sitenin içeriğinin tamamı ve sunumu fikri ve sınai mülkiyet hakları ile koruma altındadır. Bu sitede yer alan her türlü bilgi, metin, resim ve grafikleri görüntüleyebilir, ticari olmayan amaçlarla kullanabilirsiniz ancak Marka Mağazacılık A.Ş.nin yazılı ön onayını almaksızın tüm bu bilgi, resim ve grafiklerin tamamını veya bir kısmını çoğaltamaz, modifiye edemez, başkalarına iletemez, onların kullanımına izin veremez ve yayınlayamazsınız.

Bu siteden elde edeceğiniz bilgilere dayanarak yapacağınız herhangi bir işlemden kaynaklanabilecek her türlü kayıp veya zarardan Marka Mağazacılık A.Ş. sorumlu değildir. Bu siteye girişiniz veya kullanımınız sırasında kaynaklanabilecek virüs veya buna benzer problemlerden doğabilecek ve bilgisayarınızı etkileyebilecek her türlü doğrudan, dolaylı ve tesadüfi zarardan Marka Mağazacılık A.Ş. sorumlu değildir.

Marka Mağazacılık A.Ş. dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğinin güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve size siteye her girişinizde yasal uyarı sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye etmektedir.

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.