{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

Burcu Esmersoy'dan Sevgilerle!

SENİN ENERJİN SENİN KURALLARIN!

Birçoğumuz gibi siz de Burcu Esmersoy'u zihninizde sporla mı kodladınız? O zaman sizi Marks & Spencer'ın Good Move koleksiyonu ile tanıştırmanın tam zamanı! Burcu Esmersoy'un ritmini formülize etmeye çalışırken elimizde kalan birkaç ipucu ise şöyle; özgüven, konfor ve motivasyon! Siz de renkleri ve desenleri cesurca karıştırıp ritminizi stilinize yansıttığınız adımlar atabilirsiniz.

KOLEKSİYONU KEŞFEDİN!

SATEN BİR ADIM ÖNDE!

Burcu Esmersoy, hem bedeninizi sevmenizi hem de stilinizi güçlendirmenizi sağlayacak favorilerini paylaşıyor. Konu iç giyim olunca, klasiklerden başlamak en keyiflisi ! Saten ile kendisini şımartanları biraz daha cesur seçimler yapmaya davet eden Marks & Spencer'ın bu sezon favorisi, doğadan ilham aldığı desenlerden yana! Kusursuz bir görünümden vazgeçemeyenler ise siyah korseler ile zamansız şıklık çizgisini koruyabilir, ya da buz mavisinden lila ve soft griye uzanan tonlarla sezonun ritmini yakalayabilir.

KOLEKSİYONU KEŞFEDİN!

RAHATLATICI ANLAR İÇİN BURCU'NUN FAVORİLERİ!

Saten ile kendisini şımartanları biraz daha cesur seçimler yapmaya davet eden burcu Esmersoy ile Marks & Spencer’ın yeni sezon koleksiyonlarını keşfetmeye Davetlisiniz. Daha fazlası için #MarksLingerie hashtag'i ile bizi takipte kalın.

KOLEKSİYONU KEŞFEDİN!

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.