{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

AHU YAĞTU'NUN SPORTİF STİLİNİ KEŞFEDİN

KENDİNİZE ZAMAN AYIRIN!

Hayatı iyi yaşamak, anda kalabilmek ile başlıyor! Zihinde geçmiş ya da geleceğe gitmeden anı yaşamanın keyfine varmak… Hayattaki farkındalığımızı yüksek tutup önceliklerimizi ve hedeflerimizi belirlemek, zamanın tadını çıkarmak, şükretmek, hayatın getirdiği güzellikleri sindirmek… Dengede kalmak! Dengede kalmak ise kendinizle barışık olarak mümkün. İşte tam da bu noktada hem kendinize hem de doğaya vakit ayırabildiğiniz anlar yaratabilmek önemli.

ACTIVE KOLEKSİYONU

AHU YAĞTU'DAN MESAJ VAR!

"Spor yaparken hem rahat hem de şık hissedeceğiniz, parçaları Marks & Spencer, “Active” ve “Outdoor Life” koleksiyonlarından sizin için seçtim. Moda ve sporu mükemmel bir uyumla bir araya getiren koleksiyonlarda, spor yaparken sizi koruyacak dolgulu puffa yelekler, serin tutan yapısıyla terlemeyi önleyen kapüşonlu üstler, çabuk kuruyan ve nefes alabilen özelliği ile gün boyu sizi ferah tutacak uzun kollu tişörtler ve taytlar yer alıyor. Spor, benim için günlük bir rutin. Dolayısıyla spor yaparken her zaman içinde kendimi rahat hissedebileceğim kıyafetler tercih ediyorum. Özellikle bu parçalarla hem rahat ve sportif hem de şık bir görünüm elde edebiliyorum. "

AHU YAĞTU'NUN SEÇTİKLERİ
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.