{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

AHU YAĞTU SİZİN İÇİN SEÇTİ

KENDİNDEN EMİN RENKLER!

Saks mavisinin büyüsü, baharın enerjisine karışıyor. Kendinden emin renkler, kendine güvenen bir kombini de beraberinde getiriyor. Canlı ve dikkat çeken renkleri yumuşak pastel tonlarla kombinlemek ise bu sezonun kilit taşlarından. Marks & Spencer’ın kumaş dokusu renklerin daha fazla ön plana çıkmasını sağlarken, bu sezon kullanılan desenler klasik görüntülere hareket katmak isteyenler için birebir. Desen üzeri desen kombinleriyle baharın dinamizmini günlük hayata yansıtmak mümkün. Kombinleri sakinleştirecek nude tonlardaki ayakkabılar bu tarzın vazgeçilmezlerinden. Önümüzde yeniliklerle dolu bir sezon var!

GÖMLEKLER VE BLUZLAR >

TERCİHİNİZİ BASKIN RENKLERDEN YANA KULLANIN!

Her sezona bir renk düşseydi bahara kesinlikle haki sarısı yakışırdı. Kullanışlılığın ve tarzın birleştiği parça trençkot, sezonun imza rengi olan haki sarısı ile sıcacık bir bahara kapılarını açıyor. Baskın renklerin yumuşak tonlarla birlikteliği ise bu sezon Marks & Spencer stilinin imza dokunuşu. Özellikle hafta sonu stilinin vazgeçilmezi olan büyük çanta hem stil sahibi hem de konforlu bir duruşu destekleyecek nitelikte. Gerek aksesuar gerekse de ana parçalarda kullanacağınız grafik renklerle baharın heyecanına siz de ortak olun!

TRENÇKOTLARI İNCELEYİN >

KLASİK SİLÜETLERE İDDİALI DOKUNUŞLAR!

Modern hayatın durmadan değişen gündemine ayak uyduran bir kombin istendiğinde gözler her zaman siyah ve beyaza dönüyor. Uçları volanlı bir kalem eteğin iddiası ve gold etkili trikonun dikkatleri üzerine çekmesi ile birleşen ve siyah-beyaz leopar desenli kaban şık bir geceye adım atmak için en doğru seçeneklerden. Çanta ve ayakkabı detaylarıyla kombini değiştirmek, o ana uydurarak günlük hayata taşımak ise hiç zor değil. Kombine hareket katmak ve biraz da çizgi dışına çıkarmak için Marks & Spencer’ın aksesuarları zamansız bir seçenek sunuyor.

TRİKO MODELLERİNİ İNCELEYİN >
Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.