{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "name": " ", "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Favoriler

AHU YAĞTU'NUN LONDRA İZLENİMLERİ

Ahu Yağtu’nun Londra stilini keşfedin!

Londra’nın ikonik otellerinden Rosewood’dayız, burası İngiliz ruhunu doyasıya yaşayacağınız adreslerin başında geliyor. İlk durağımız ise Oxford Street’teki Marks & Spencer mağazası! Kendimizi yaz koleksiyonun renklerinde kaybediyoruz. Yazı canlı ve baskın renklerle karşılayan koleksiyon, ikonikleşen çiçek desenleriyle dinamizmini güçlendiriyor.

AHU YAĞTU'NUN SEÇTİKLERİ

İkonik iç giyim koleksiyonu

Kadınların gizli silahına dönüşen Marks & Spencer iç giyim koleksiyonları hayatın her anında kendinizi iyi hissedeceğiniz, konforlu bir dünya sunuyor. Marks & Spencer iç giyim tasarımcısı Julia Mercer’dan sütyen seçiminin inceliklerini dinlediğimiz bir workshop ile stil yolculuğumuz devam ediyor. Marks & Spencer’ın en çok tercih edilen üç sütyen modelini parça parça incelerken bir sütyenin minimum 32 parçadan oluştuğunu öğreniyoruz!

Ahu Yağtu'nun seçtikleri

Marks & Spencer Sonbahar-Kış Koleksiyonu!

“Hayatı iyi yaşa!” mottosuyla ilerleyen koleksiyonlarını, her anı daha anlamlı kılacak parçalarla tamamlayan Marks & Spencer’ın Sonbahar-Kış koleksiyonunda renkler ön planda! Kendi pantonesini oluşturan markanın zengin renk skalası ve renk kullanımına ilişkin yaklaşımı, renklerin insanlar üzerindeki etkisine dair nüansların paylaşıldığı bir yemekte anlatıldı. Kışın soğuk ruhunu renklerin sıcaklığı ve Marks & Spencer’ın nitelikli kumaş seçimi ile atlatacağız. Önümüzdeki sezonu baskın renklere ve ekose desenlerine adayan trikolar ve paltoların hakimiyeti var. Gardırobumuzun vazgeçilmez parçalarını sezon dinamikleri ile yeniden yorumlayan koleksiyon, kışa olan heyecanımızı da arttırıyor.

Ahu Yağtu'nun seçtikleri

Ürün Favorilerinize Eklendi

Ürün favoriler listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.